Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yüzme Bilmeyen Çocuk Kalmayacak
  • Ana Sayfa » Haber
  • 28 Temmuz 2013 - 12:12:54
Yüzme Bilmeyen Çocuk Kalmayacak

Bahçelievler Belediyesi, Yaz Spor Okulları’na iştirak eden ve derslerinde başarılı olan öğrencilere sertifika ve iftar yemeği verdi. Sertifika Töreni’nde konuşan Başkan Osman Develioğlu, “Her mahalleye havuz yapacağız. Bahçelievler’de yüzme bilmeyen çocuk kalmayacak” diye konuş-tu. Yaz Spor Okulu öğrencileri, sertifika töreni öncesi Belediye Başkanı Osman Develioğlu tarafından kendileri için verdiği iftar yemeğinde bir araya geldi. SERTİFİKALARBAŞKAN […]

Yuzme-Bilmeyen-Cocuk-Kalmayacak Bahçelievler Belediyesi, Yaz Spor Okulları’na iştirak eden ve derslerinde başarılı olan öğrencilere sertifika ve iftar yemeği verdi. Sertifika Töreni’nde konuşan Başkan Osman Develioğlu, “Her mahalleye havuz yapacağız. Bahçelievler’de yüzme bilmeyen çocuk kalmayacak” diye konuş-tu.
Yaz Spor Okulu öğrencileri, sertifika töreni öncesi Belediye Başkanı Osman Develioğlu tarafından kendileri için verdiği iftar yemeğinde bir araya geldi. SERTİFİKALARBAŞKAN VE MİLLETVEKİLİNDENBelediye tarafından bu se-ne 9. kez düzenlenen Yaz Spor Okullarına devam eden öğrenciler sertifika sevinçlerini aileleri ile birlik-te paylaştı. Orgeneral Eşref Bitlis ili Ortaokulu [r] bahçesinde gerçekleşen iftar yemeği ve sertifika törenine Belediye Başkanı Osman Develioğlu ile birlik-te AKP İstanbul ili Milletvekili Bülent Turan, öğrenciler ve aileleri katıldı.DEVELİOĞLU: YÜZME BİLMEYEN ÇOCUK KALMAYACAKYaz okulunu tamamlayan miniklere sertifikalarını Milletvekili Bülent Turan ile birlik-te veren Belediye Başkanı Osman Develioğlu; özetle şunları söyledi:“Gelenek haline getirdiğimiz yaz–kış spor okullarımızda bu güne kadar 30 bini aşkın öğrencimiz yararlandı. Yarınlarımız sağlıklı gençler ile güçleniyor. Gençlerimizin başarıları ile mutlu oluyoruz. Önümüzdeki günlerde mahallelerimizde inşa edeceğimiz semt havuzları ile ilçemizde bundan sonra yüzme bilmeyen çocuk kalmayacak. BEDEN DERSİ HAVUZLARDA YAPILACAKMilli eğitimle yapacağımız protokol çerçevesinde çocuklarımız beden eğitimi derslerini bu havuzlarda yapacaklar” ÇOK ŞANSLISINIZAK Parti İstanbul ili Milletvekili Bülent Turan’da çocukların gelişiminde sporun önemli bir yeri olduğunu ifade ederek; “Gençliğe ve sporun alt yapısına bu kadar önemli yatırımlar yapan bir belediye başkanınız olduğu için çok şanslısınız. Belediye başkanımız Osman Develioğlu’na yaptığı bu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuş-tu.DOKUZ YILDIR sürüyorBahçelievler Belediyesinin 9 yıldır sürdürdüğü 07–14 yaş arası çocuklara yönelik Yaz Spor Okulları sportif ve kültürel faaliyetlerden oluşuyor. Org. Eşref Bitlis ili İ.Ö – Bülent Ecevit İ.Ö – Erguvan İ.Ö – Behiye Dr. Nevhiz Işıl İ.֖ Kumport İ.Ö Okulları spor salonlarında gerçekleştirilen yaz okulunda basketbol, voleybol, ingilizce, satranç, yüzme ve tiyatro branşları yer aldı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz