Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yüzde 5700 Zam
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 08:48:14
Yüzde 5700 Zam

Galatasaray’ın kadrosuna katmak için çalışmalara sü-rat verdiği Bruma, geçtiğimiz sezona Sporting Lizbon’un B takımında başlamıştı.18 yaşındaki oyuncu, ligin ilk yarısını burada geçirdi. ikinci yarısında ise A takıma alındı. ilk maçına şubat ayında çıkan Bruma, bu zaman zarfında aylık sadece 2917 Euro (Yıllık 35 bin Euro) kazanıyordu.A takımda kendisini gösterince zammı kaptı, kazancı aylık 6250 Euro’ya […]

Yuzde-5700-ZamGalatasaray’ın kadrosuna katmak için çalışmalara sü-rat verdiği Bruma, geçtiğimiz sezona Sporting Lizbon’un B takımında başlamıştı.
18 yaşındaki oyuncu, ligin ilk yarısını burada geçirdi. ikinci yarısında ise A takıma alındı. ilk maçına şubat ayında çıkan Bruma, bu zaman zarfında aylık sadece 2917 Euro (Yıllık 35 bin Euro) kazanıyordu.A takımda kendisini gösterince zammı kaptı, kazancı aylık 6250 Euro’ya (Yıllık 75 bin Euro) çıktı. [r] Genç star için işler yolundayken asıl piyango Türkiye’de vurdu! Ülkemizde tertiplenen U20 Dünya Kupası’nda Portekiz forması ile başarılı bir performans sergileyen Bruma, dünya devlerini peşine taktı.Galatasaray’ın yakınında Real Madrid, Chelsea, PSV gibi ekipler golcü oyuncunun peşine düştü. Bruma’ya en iyi teklifi veren takım ise Galatasaray Takımı oldu. Sarı-Kırmızılılar, senelik 2 milyon Euro önerdi. Eğer 18 yaşındaki oyuncu bunu kabul ederse, iş yaşamında eşine ender rastlanır bir yükselişe imza atacak. sadece 6 ay gibi kısa olan bir zaman içerisinde maaşına yüzde 5 .bin 700 gibi astronomik bir oranda zam yapılmış olacak!

Chelsea de devrede

Bu arada ingiliz basını, Galatasaray Takımı ve Real Madrid’in Bruma kapışmasına Chelsea’nin de dahil olduğunu yazdı. Mourinho’nun, vatandaşı için yenide n dan girişimlere başladığı söylendi. faka t gideceği takımda ilk 11’de düzenli şeklinde forma giymek arzulayan Burma’nın, Sarı-Kırmızılılar’a gelmeye daha sıcak baktığı bildiril-di.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz