Yetenek Sizsiniz Jessy Alp Kırşanı Isırmasını İzle
Gönderen: admin Tarih: 14 Oca, 2013 At 07:37 AM | Kategorisi : Haber, Magazin | 0 Yorum

Yetenek-Sizsiniz-Jessy-Alp-Kirsani-Isirmasini-izle Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. tur elemelerinde Jessy isimli köpek Alp Kırşan’ı ısırdı.

Akıllı köpek Jessy, Yetenek sizsiniz Türkiye’nin sunucusu Alp Kırşan’ı ısırdı. Alp Kırşan’la uzun müddet şakalaşan Jessy, sonunda dayanamadı ve Kırşan’a dişlerini gösterdi. Alp Kırşan’ı Isıran Köpek Jessy ve Eğitici Cem Urgan güzel performans %86 oy alarak yarışmanın iddialı performanslarından birini gösterdiler. Jessy ile Alp Kırşan arasında yaşananlar salonu kahkaya boğdu. Jüri üyeleri de oldukça eğlendi.
Reklam Alanı

Büyük Oy Verdiler

Sahneye çıkan Ortaklar Ritm grubunun üye sayısının çokluğunu gören Acun Ilıcalı kendisini “Kalabalık gelmişsiniz Maşallah!” demekten alamadı.Sergen Yalçın, grubun iyi bir gösteri yaptığını ama üye sayısının kalabalık olmasının dezavantaj teşkil ettiğini söyled i. Ortaklar Ritm Grubu, yüzde 94 oranında oy almayı başardı.

Diyarbakır’lı Rambo Zarif Ören Muhteşem bir güç gösterisi sergileyen Diyarbakırlı Zarif Ören 2.tur’u geçip yarı finale kalabilmek için Yetenek Sizsiniz seyircisi önünde tüm gücünü gösterdi. Diyarbakır‘lı Zarif sergilediği sahne gösterisi ile dakikalarca ayakta alkışlandı. Seyircilerden çok yüksek bir oran alarak yarı finale kalmaya hak kazandı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • adriana lima acun ilicali

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>