Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yeşim Salkım İçin Sinema Paradan Önemli
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 07:42:21
Yeşim Salkım İçin Sinema Paradan Önemli

Yeşim Salkım, “Bu çalışmanın içerisinde mutlaka olmak isterim mesele sinema ise para ehemmiyetli değil” diye konuş-tu.GAZETECiLER.COM – Güneydoğu’nun gülen yüzü sloganı ile yeni sezonun en iddialı tasarımı şeklinde yola çıkılan “Siirtli Hamlet” isimli sinema TV filmi senaryosundaki son düzenlemeler ile hazır duruma geliyor. Çekimlerine 23 Eylül tarihi itibarı ile Siirt’ te başlanabilir sinema TV filminin […]

Yesim-Salkim-icin-Sinema-Paradan-OnemliYeşim Salkım, “Bu çalışmanın içerisinde mutlaka olmak isterim mesele sinema ise para ehemmiyetli değil” diye konuş-tu.
GAZETECiLER.COM – Güneydoğu’nun gülen yüzü sloganı ile yeni sezonun en iddialı tasarımı şeklinde yola çıkılan “Siirtli Hamlet” isimli sinema TV filmi senaryosundaki son düzenlemeler ile hazır duruma geliyor.

Çekimlerine 23 Eylül tarihi itibarı ile Siirt’ te başlanabilir sinema TV filminin başarılı futbolcusu Yeşim Salkım [r] yakınında Mustafa Üstündağ, Sümer Tilmaç, Oya Aydoğan, Orçun Kaptan, Yaşar Alptekin, Neslihan GünAydın ili Aka, Sinan Bengier, Halil Kumova gibi isimler ile de prensipte anlaşıldı.

“Siirtli Hamlet” isimli sinema TV filminin tasarımıni yapan ve yapım ortağı Ferit Yüksek, Yönetmen koltuğunun başarılı ismi Serli Nişanyan ve Yeşim Salkım bir araya gelerek senaryo üzerinde daha iyi için fikir alışverişinde bulunuyorlar.

“Siirtli Hamlet” tasarımıni Ferit Yüksek kendisine getirdiğinde oldukça çok beğendiğini anımsatan Yeşim Salkım, “Bu çalışmanın içerisinde mutlaka olmak isterim mesele sinema ise para ehemmiyetli değil” diyerek işi nasıl maliklendiğini de dile getirdi. Önümüzdeki sezon TV televizyon dizi çalışması, Sinema TV filmi yakınında birde tiyatro oyunu ile izleyicinin karşısında olacağını anımsatan Yeşim Salkım, “Bunların hepsinden ev-vel anneyim çocuklarımı bu tempo içerisinde hiçbir şekilde ihmal etmem. Bir gün bana anne bu işleri bırak sadece bizle ilgilen derlerse hiç düşünmeden her şeyi bırakırım” diye konuş-tu.

Müzik dünyasında oldukça çok ehemmiyetli bir kariyeri ve başarıları olan Yeşim Salkım “Oyunculuk yönüm müziğimin oldukça çok önüne geçti. Yeni sezonda televizyon dizi TV filmin yakınında Siirtli Hamlet adlı sinema TV filmi ve tiyatro oyunu ile oyunculuk kariyerimin zirvesinde olacağım” diye konuş-tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz