Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yeni Moda Beren Saat Burnu
  • Ana Sayfa » Haber
  • 21 Nisan 2013 - 08:41:35
Yeni Moda Beren Saat Burnu

Plastik cerrahi uzmanı Op. Dr. Eser Aydoğdu revaçta olan estetik operasyonunun Beren Saat burnu olduğunu anlattı.Yüzü güzel ve sevilen oyuncuların bulundu ğu televizyon dizilerin artması ve magazin programları misafirin soluğu estetik cerrahlarda almasına sebe p oluyor. Bir insan kendini estetikle sebe p hayran olduğu bir ünlüye benzetmeye çalışır? Her insanın bilinçaltında beğenilmek duygusu vardır. şa-hıs […]

Yeni-Moda-Beren-Saat-BurnuPlastik cerrahi uzmanı Op. Dr. Eser Aydoğdu revaçta olan estetik operasyonunun Beren Saat burnu olduğunu anlattı.
Yüzü güzel ve sevilen oyuncuların bulundu ğu televizyon dizilerin artması ve magazin programları misafirin soluğu estetik cerrahlarda almasına sebe p oluyor.

Bir insan kendini estetikle sebe p hayran olduğu bir ünlüye benzetmeye çalışır?

Her insanın bilinçaltında beğenilmek duygusu vardır. şa-hıs için beğenilmek oldukça çok [r] ehemmiyetli bir kavramdır. Ve sanatçılar göz önü içerisinde bulunan, en oldukça çok beğenilen , günlerce konuşulan şahıs-lar olduğu için insanlar kendilerini hayran olduğu ünlülere benzetmeye çalışırlar. Ve ayrıyetten günümüzde görsellik oldukça çok ön planda tutulduğu için estetik ameliyatlar da oldukça çok tercih edilmektedir.

genelikle hangi ünlülere benzemek için size başvuruyorlar?

Bu sıralarda Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Eser AYDOĞDU kendisine gelen estetik hastaların en oldukça çok burun ameliyatında Beren Saat’in burnunu rica ettiğini belirtiyor. Bunun en ehemmiyetli sebebinın Beren Saat’in burnunun güzel olması dışında şimdi oldukça çok popüler olması, oldukça çok beğenilmesi yer almaktadır diyor. Kaş estetiğinde ise en oldukça çok Saba TÜMER’ e benzemek arzulayan hastalar başvuruyor. Erkeklerde ise burun ameliyatında favori televizyon dizi futbolcusu Kıvanç TATLITUĞ bulunuyor. Yine erkek milleti göğüs estetiğinde şu aralar dans yarışması ile popüler olan milli yüzücü Derya BÜYÜKUNCU’ya benzemek istiyor. Ve ötek i bir erkek estetiği olan saç ekiminde Kenan iMiRZALIOĞLU tercih edilmektedir.

1. Bir ünlüye benzemek adına size başvuran insanlara ne gibi cevaplar veriyorsunuz?

Biz tüm plastik cerrahlar bir sanatçının fotoğrafı ile gelen hastalara sık rastlamaktayız. Anca k her insanın yüzü, kemik yapısı, kas dokusu, cilt yapısı hepsi birbirrinden deği-şikdır. Ne kimsenin ameliyat öncesinde birbirinin aynıdır, ne de sonrasının aynı olma imkanı vardır. Bu sebepten dolayı birine benzemek arzulayan kişiye bunun mümkün olmadığını anlatıyoruz. En doğrusu kişiye özel tasarımlar yapıp ameliyatı bu doğrultuda yapmaktır.

4 . ޞu anda en oldukça çok revaçta olan hangi estetik operasyonlar?

Sıklıkla uygulanan estetik ameliyatlar kadınlarda çoğunlukla meme estetiği, karın estetiği, yağ aldırma, burun estetiği ; erkeklerde ise jinekomasti, burun estetiği ve saç ekimi.

5.Bir ünlüye benzemek adına size genelikle hangi yaş grubu şahıs-lar başvuruyor?

Ünlüye benzemek için ameliyat olmaya gelen hastalar Genellde 18-25 yaş gurubu hastalar oluyor.

6. Ameliyat yapmayı kabul etmediğiniz hastalarınız oldu mu? Ne gibi yönlendirme yaptınız?

Tabi ameliyat yapmayı reddettiğim hastalar olmuştur. Genellde bu tip hastalar ameliyat sonrası deği-şik beklentileri olan hastalardır. Mesela; ünlülere benzemek için zorlayan hastalar, kulak estetiği dışında 18 yaşın altında estetik arzulayan hastalar, daha ev-vel aynı yerden 2-3 kez estetik ameliyat geçirmiş hastalar. (AAK)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz