Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yeni Dizilerde Kan Kaybını Durduramadı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 5 Nisan 2013 - 12:53:08
Yeni Dizilerde Kan Kaybını Durduramadı

Yerli televizyon dizilerin haber sayılarında yaşanan düşüş sürüyor…Ekranda 2012 – 2013 yılı sene-si yeni yayım döneminin başladığı zaman toplamda son yılların en yüksek rakamlarına ulaşan yerli televizyon dizi sayısının, Mart ayında da çok büyük sürat-le kan kaybetmeye devam ettiği görül-dü. Medya Takip Ajansı Interpress’in, yerli televizyon dizileri mercek altına aldığı incelemeye göre, yeni [r] yayım […]

Yeni-Dizilerde-Kan-Kaybini-DurduramadiYerli televizyon dizilerin haber sayılarında yaşanan düşüş sürüyor…
Ekranda 2012 – 2013 yılı sene-si yeni yayım döneminin başladığı zaman toplamda son yılların en yüksek rakamlarına ulaşan yerli televizyon dizi sayısının, Mart ayında da çok büyük sürat-le kan kaybetmeye devam ettiği görül-dü. Medya Takip Ajansı Interpress’in, yerli televizyon dizileri mercek altına aldığı incelemeye göre, yeni [r] yayım döneminde ekranda toplam 90 dolaylarında yayımlanan yerli televizyon diziler, yazılı basında 6 binden fazla habere mesele olurken, yayımlanan yerli televizyon dizi sayısı geçtiğimiz ay ilk kez 65’e gerilerken, 5 bin haberi de geçemediği saptan-dı. Ocak ayından bu yana sona eren yerli televizyon dizi sayısı 10’u geçerken, yerlerine sinemaya gelen 6 yeni yerli televizyon dizinin de haberlerdeki kan kaybını durduramadığı görüldü.

Muhteşem Yüzyıl 1.liği bırakmıyor

iki binden fazla ulusal, bölgesel ve mahal-li gazete ile dergiyi kapsayan Interpress’in araştırmasında, zirvenin değişmez ismi harika Yüzyıl, Mart ayında uzun bir aradan sonra 500 haber seviyelerine inmesine rağmen ilk sıradaki yerini kurumaya devam ettiği saptan-dı. ikinci sırada 434 haberle yine Kurtlar Vadisi Pusu yer alırken, Karadayı ise çıkan 339 haberle listede 3. sırayı aldığı görül-dü.

Yayınlanan haber adetlerine göre oluşan listede ilk on içerisinde yer alan ötek i yerli televizyon diziler ise şu şekilde sıralandı; Öyle Bir Geçer Zaman Ki (304), Kuzey Güney (243), Behzat Ç. (209), Benim için Üzülme (203), Kayıp ޞehir (199), Huzur Sokağı (174) ve intikam (155). (AAK)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz