Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yaz Aylarında Bakımlı Olmanın Yolları
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:11:59
Yaz Aylarında Bakımlı Olmanın Yolları

Yaz aylarında bakımlı olmanın yolları…işte; yaz boyunca güzel ve bakımlı görünmenin ipuçlarıYaz aylarında birtakım kusurlar daha oldukça çok dikkat çeker. Çatlak topuklar, yıpranmış saçlar, bakımsız tırnaklar… Bu kusurları yok etme amacı ile şu önerilere kulak verin… – Saçlarınızın kendi halinde kurumasına fırsat verin. Böylece; fön ve boya gibi nedenler ile kuruyan, yıpranan, kırılan saçlar toparlanabilir.– […]

Yaz-Aylarinda-Bakimli-Olmanin-YollariYaz aylarında bakımlı olmanın yolları…
işte; yaz boyunca güzel ve bakımlı görünmenin ipuçları
Yaz aylarında birtakım kusurlar daha oldukça çok dikkat çeker. Çatlak topuklar, yıpranmış saçlar, bakımsız tırnaklar… Bu kusurları yok etme amacı ile şu önerilere kulak verin…

– Saçlarınızın kendi halinde kurumasına fırsat verin. Böylece; fön ve boya gibi nedenler ile kuruyan, yıpranan, kırılan saçlar toparlanabilir.

– Boya ve röfle gibi kimyasal uygulamaları tatilden sonra yaptırın.

– Saçınızın; deniz, güneş ve havuzdan daha az zarar görmesini sağlamak sizin elinizde. Denize ve havuza boneyle girin. Havuzdan sonra duş alın.ELLERiNiZi KREMLE NEMLENDiRiN- Gündüz yıpranan saçlarınıza gece bakım yapın. Güneş bakım şampuanları, yıkama maskesi gibi ürünleri deneyebilirsiniz.

– Bakımlı olmanın ilk kuralı, temiz tırnaklardır. Elleriniz de, en az yüzünüz kadar güneşin zararlı etkilerine maruz kalıyor. Yüzünüz ve vücudunuz için kullandığınız koruyuculardan ellerinize de sürün, kremle nemlendirin. özel olarak yatmadan ev-vel yapacağınız bakımdan oldukça çok yarar görürsünüz.

– Elleriniz ve ayaklarınızın yoğun bakıma ihtiyacı varsa, parafin bakımı yaptırabilirsiniz. Bu bakım; el ve ayaktaki ölü hücreleri yok ediyor, derinden yapılmışyi canlandırıyor.

– Yazın, oldukça çok ağır kokular, deodorantlar kullanmayın. Çünkü ne kadar iyi ve pahalı olursa olsun; birtakım kokular, terlemeyle ağırlaşabiliyor. Ya hiç sürmeyin ya da yaza uygun üretilen, hafif kokular ile yetinin.

– Bol su içmek terin kötü kokusunu azaltır. (Capacity dergisi)AYAKLARINIZI PONZO TAޞI ile TÖRPÜLEYiN- Ayaklarınızı yıkadıktan sonra, ponza taşı ile oldukça çok fazla hırpalamadan yumuşatın. Bu işlemden sonra ayağınızı kremleyip yağlamayı ihmal etmeyin.

– Ayağınızı her yıkadığınızda topuk törpüsü kullanmayın; ponza taşı bu işlem için daha uygun.

– Ayak bakımı ve estetiği için pedikürün mucizevi etkisinden yararlanın. iki-dört haftada bir ayaklarınızı bir profesyonele teslim edin. iyi bir pedikür; sadece ayaklarınızın görünümünü değiştirmekle kalmıyor, oldukça çok da iyi hissettiriyor.BUNLARI UNUTMAYIN- Ellerinizi ılık sütün içerisinde 5-10 dakika tutun ya da yatmadan ev-vel ellerinize yoğurt sürüp kuruyana kadar bekleyin. Mümkünse sabaha kadar yıkamayın.

– Ayaklarınızı yumuşatmak için yeşil çaydan yararlanabilirsiniz. Ilık su doldurduğunuz leğene iki poşet yeşil çay atın. Çaylar demini saldıktan sonra yarım litre süt katın. Ayaklarınızı içerisinde yarım saat bekletin.

– içerisinde yüksek miktarda SPF bulunan parlatıcılar ve rujlar kullanın.

– Vazelin iyi bir yumuşatıcıdır. Tırnak diplerinizi vazelinle masaj yaparak yumuşatabilirsiniz. Tırnaklarınız sürekli kırılıyorsa, güçlendirici ürünlerden yararlanın. Kırılan tırnaklarınız için; zeytinyağına limon sıkın, ellerinizi bir zaman içerisinde bekletin.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz