Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

WhatsApp Durum İletisi Davalık Oldu
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 09:03:36
WhatsApp Durum İletisi Davalık Oldu

Kayınpederinin savcı olması nedeni ile eşinden boşanamadığını iddia eden mühendis Turgut Y.’nin cep telefonundaki ‘WhatsApp’ uygulamasında durum iletisi şeklinde yazdığı sözler başına dert oldu. Turgut Y.’nin ileti şeklinde ‘Sus kız o..pu’ sözünü kendisi için yazdığını iddia eden eşi Seçil Y. bu sözlere dava açtı. Makine mühendisi Turgut Y. 2 se-ne önce meslektaşı Seçil Y. ile […]

WhatsApp-Durum-iletisi-Davalik-Oldu Kayınpederinin savcı olması nedeni ile eşinden boşanamadığını iddia eden mühendis Turgut Y.’nin cep telefonundaki ‘WhatsApp’ uygulamasında durum iletisi şeklinde yazdığı sözler başına dert oldu. Turgut Y.’nin ileti şeklinde ‘Sus kız o..pu’ sözünü kendisi için yazdığını iddia eden eşi Seçil Y. bu sözlere dava açtı.
Makine mühendisi Turgut Y. 2 se-ne önce meslektaşı Seçil Y. ile evlendi. faka t ikilinin mutlulukları 9 ay sonra şiddetli geçimsizlik nedeni ile bozulunca Turgut Y., boşanma davası açtı. Aylarca duruşma tarihi vermeyen mahkeme Turgut Y. hakkında uzaklaştırma kararı verdi. Karar mayısta kaldırıldı.‘SUS KIZ O..PU’YA ŞİKÂYETÇiftin [r] aralarında bir dava daha açıldı. Turgut Y. telefonunda bulunan WhatsApp iletişim programındaki durum iletisine “Sus kız o..pu” yazınca eşi Seçil Y. savcılığa suç duyurusunda tespit edil-di. Seçil Y. şikâyet dilekçesinde ayrıyetten eşinin kendisine sürekli hakaret içeren sözler sarf ettiğini ve evinin su sayacını söktüğü iddiasında tespit edil-di. Cumhuriyet savcısı, Turgut Y. hakkında “Mala zarar verme” suçundan 3 yıl, “Kişilerin huzur ve sükûnunu bozma” suçundan 1 yıl, zincirleme hakaret suçundan da 3.5 sene-ye kadar toplam 7.5 sene-ye kadar hapis cezası ile cezalandırılmasını talep etti.‘KARŞI TARAF ÜZERİNE ALINMIŞ’Turgut Y.’nin avukatı müvekkilinin bu meselede ifadesinin alınmadan dava açıldığını, whatsApp iletisinin başka bir olaya ait olduğunu faka t karşı tarafın üstüne alındığını, su sayacının ise faturası ödenmediği gerekçesiyle İSKİ tarafından söküldüğünü söyled i. Dava önümüzdeki günlerde Bakırköy Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülecek.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz