Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Vali Taşkesen En Anlamlı İftarım
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Temmuz 2013 - 19:32:36
Vali Taşkesen En Anlamlı İftarım

Tokat ili Valisi Mustafa Taşkesen ve il protokolü, Tokat ili Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürlüğü tarafından koruyucu aile ve gönül elçilerine yönelik organize edilen iftar programına katıldı.Tokat ili Yetiştirme Yurdu yemek salonunda yapılan iftara; Tokat ili Valisi Mustafa Taşkesen ve eşi Betül Taşkesen’in yakınında Belediye Başkan Vekili, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ali Özkara, Cumhuriyet Başsavcısı […]

Vali-Taskesen-En-Anlamli-iftarim
Tokat ili Valisi Mustafa Taşkesen ve il protokolü, Tokat ili Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürlüğü tarafından koruyucu aile ve gönül elçilerine yönelik organize edilen iftar programına katıldı.

Tokat ili Yetiştirme Yurdu yemek salonunda yapılan iftara; Tokat ili Valisi Mustafa Taşkesen ve eşi Betül Taşkesen’in yakınında Belediye Başkan Vekili, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ali Özkara, Cumhuriyet Başsavcısı Özkan Gültekin, Gazi Osman Paşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa ޞahin, il Emniyet Müdürü Osman Balcı, il Müftüsü [r] Abdurrahman Koçak ve Kaymakamlar katıldı. il protokolünün aileler ile birlik-te katıldığı iftar programı, müftü Abdurrahman Koçak’ın yemek duası ile başladı.

Bu iftarın, bugüne kadar yaptığı en anlamlı iftar olduğunu anımsatan Vali Mustafa Taşkesen, “Bugün aramızda geleceğimiz, umudumuz çocuklarımız, yaşlılarımız, koruyucu ailelerimiz, gönül elçilerimiz var. Burada olmaktan mutlaka mutluyum. Tokat’taki en anlamlı iftarım diyebilirim. Sizler bizim kutsal emanetlerimizsiniz. ilimizin ileri gelen, Tokat ili için ter döken protokol ile birlikt e, gönül elçileri ile birlikt e, gönülden elçiler ile birlik-te olduğumuz için oldukça çok mutluyum. Bugün yine bir vesile ile öğrenmiş bulunuyoruz ki Gönül Elçileri tasarımı’nde Türkiye genelinde ilk altıya girmişiz. tasarımye emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bu tasarımde ilk ona girmek takdire şayan bir durumdur. Allah yenide nını nasip etsin diyorum, Allah oruçlarımızı kabul etsin, hepinizi hürmet ve muhabbetle selamlıyorum.” diye konuş-tu.

Yemek sonrasında ise Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından bu yıl 5.’si tertiplenen masa tenisi müsabakalarında Türkiye 2.’si olan Niksar Sevgi Evleri’nde kalan kızlara Vali Taşkesen tarafından hediyeleri verildi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz