Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Vali Cengiz Mardinde Devam Eden Okul İnşaatlarını Denetledi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 08:10:33
Vali Cengiz  Mardinde Devam Eden Okul İnşaatlarını Denetledi

Mardin ilinde ilk ve orta dereceli okulların fiziki koşullarının iyileştirilmesi ve derslik sayısının artırılması çalışmaları bütü n hızı ile sürüyor. Okulların onarılması için Milli Eğitim Müdürlüğü 2 milyon 500 bin lira kaynak ayırdı. Yapımı devam eden okul inşaatlarını denetleyen Mardin ili Valisi Ahmet [r] Cengiz, okulların eğitim sezonuna başlamadan ev-vel bitirilmesi talimatını verdi. inşaatı devam […]

Vali-Cengiz--Mardinde-Devam-Eden-Okul-insaatlarini-Denetledi
Mardin ilinde ilk ve orta dereceli okulların fiziki koşullarının iyileştirilmesi ve derslik sayısının artırılması çalışmaları bütü n hızı ile sürüyor.

Okulların onarılması için Milli Eğitim Müdürlüğü 2 milyon 500 bin lira kaynak ayırdı. Yapımı devam eden okul inşaatlarını denetleyen Mardin ili Valisi Ahmet [r] Cengiz, okulların eğitim sezonuna başlamadan ev-vel bitirilmesi talimatını verdi.

inşaatı devam eden okulları il Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, il Özel idaresi Genel Sekreter Vekili Hidayet Oğuz ile birlik-te Kızıltepe ipekyolu Anadolu Lisesi, Özcan star Anadolu imam Hatip Lisesi, Mezopotamya ilkokulu, ޞahkulubey ilköğretim Okulu ve ޞenyurt Lisesi’nin fiziki durumlarını inceleyen Vali Dr. Ahmet Cengiz, Mardin ilinde bütü n okulların eğitim sezonuna sorunsuz girmesi için herkesin sonucu düşen görevi yetine getirmesini rica etti.

Mardin ili genelinde 223 bin öğrenci Eylül ayında okullarına başlayacağını ifade eden Mardin ili Valisi Ahmet Cengiz, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza en iyi düzeyde imkan sunulması için uğra ş sarfedildiğini belirt ti. Eğitimin hayat boyu devam etmesi gerektiğine inandığını ifade eden Cengiz” Eğitim aileden başlar ve okullarda devam eder. Burada bize emanet edilmiş çocuklarımıza, öğrencilerimize sevgimizi vermeliyiz. Onların rahat olabilecek okulları inşaat ediyoruz. Bu okul inşaatları ve onarımların okullar başlamadan ev-vel bitmesini istiyorum.Bu nede n le önümüzdeki eğitim sene-si için öğretmenlerimiz ile birlik-te hareket edip öğrenci seviyesini yükseltmek için uğra ş sarf edeceğiz.” diye konuş-tu

Kaynak: Cihan

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz