Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Üslünün Ailesi Güzel Haber Bekliyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:18:52
Üslünün Ailesi Güzel Haber Bekliyor

Üslünün ailesi güzel haber bekliyor…Akdeniz Üniversitesinde Türkiye’nin 6. yüz nakli ameliyatı olan Edirneli Salih Üslün’ün ailesi merakla gelecek güzel haberleri bekliyor.Edirne ili – Antalya ilinde beyin ölümü olan Muhittin Turan’ın yüzünün nakledileceği Salih Üslün’ün ailesi, Akdeniz Üniversitesi Hastanesinden gelecek güzel haberleri bekliyor. Havsa ilçesine bağlı Naipyusuf köyünde oturan Salih Üslün’ün babası Ramazan Üslün, gazetecilere verdiği […]

Uslunun-Ailesi-Guzel-Haber-BekliyorÜslünün ailesi güzel haber bekliyor…
Akdeniz Üniversitesinde Türkiye’nin 6. yüz nakli ameliyatı olan Edirneli Salih Üslün’ün ailesi merakla gelecek güzel haberleri bekliyor.
Edirne ili – Antalya ilinde beyin ölümü olan Muhittin Turan’ın yüzünün nakledileceği Salih Üslün’ün ailesi, Akdeniz Üniversitesi Hastanesinden gelecek güzel haberleri bekliyor.

Havsa ilçesine bağlı Naipyusuf köyünde oturan Salih Üslün’ün babası Ramazan Üslün, gazetecilere verdiği demeçte, oğlunun sağlığına kavuşabilir olmasından dolayı mutlu olduğunu belirt [r] ti.

Salih Üslün’ün eşi star Üslün de eşinin 4 se-ne ev-vel tavuk kümesine dadanan fareleri korkutmak için elinde tüfekle beklediği sırada, tüfeğin yere düşerek patlaması netice-si yaralandığını anlattı. Yüzündeki yara nedeni ile eşinin psikolojinin bozulduğunu anımsatan Üslün, şöyle söyledi:

“Bir saba h saatlerin de biz uykudayken kümesin oradaki fareleri korkutmak için gitmiş. Yanımıza geldiğinde yüzü kanlar içerisindeydi. Hemen Havsa Devlet Hastanesine kaldırdık. Daha sonra İstanbul ilinde tedavi gördü. Allah’ıma şükürler olsun bundan sonra morali düzgün olacak. Evden pek çıkmazdı, maskeyle dolaşırdı. Ömer hocamızdan Allah bin kere razı olsun. Güzel haberleri bekliyoruz.”

“SEViNÇ GÖZYAޞLARI DÖKÜYORUZ”

Salih Üslün’ün ağabeyi Ziya Üslün de sevinç gözyaşı döktüklerini ifade ederek, ameliyatın aşamalarını televizyondan izlediklerini belirt ti.

Üslün’ün yengesi Perihan Üslün ise Salih Üslün’ün kazadan sonra sıvı alarak beslenebildiğini, kaynının sağlığına kavuşabilir olmasının kendilerini oldukça çok mutlu ettiğini söyledi.

Antalya ilinde geçirdiği trafik kazası netice-si özel bir hastaneye kaldırılan 31 yaşındaki Muhittin Turan’ın beyin ölümü gerçekleşmiş ve ailesi iç organlarının yakınında yüz, kol ve bacaklarını da bağışlama kararı almıştı.

  iLGiLi HABERTürkiye’nin 6. yüz nakli

Organ bağışının kabul edilmesinin arkasından naklin gerçekleştirileceği hastalara yönelik yapılan araştır-ma netice-si yüzün, Edirne ilinde yaşayan Salih Üslün’e nakledilmesine karar verilmişti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz