Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Uşak Belediyesi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 21 Haziran 2013 - 18:57:07
Uşak Belediyesi

Uşak’ta yapılan spor sahaları ile gençlerin ve çocukların sağlıklı ve sporu seven bireyler şeklinde yetişmesini hedefleyen Uşak ili Belediyesi Ata Park içerisinde yapılan kaykay ve paten pisti açılışı gerçekleştirilerek gençlerin hizmetine sunuldu. Açılışa Belediye Başkanı Ali Erdoğan’ın yakınında, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Gündüz, Işıl [r] Akgün ve Tuncay Yılmaz, Uşak ili Belediyesi Birim Müdürleri ve […]

Usak-Belediyesi
Uşak’ta yapılan spor sahaları ile gençlerin ve çocukların sağlıklı ve sporu seven bireyler şeklinde yetişmesini hedefleyen Uşak ili Belediyesi Ata Park içerisinde yapılan kaykay ve paten pisti açılışı gerçekleştirilerek gençlerin hizmetine sunuldu.

Açılışa Belediye Başkanı Ali Erdoğan’ın yakınında, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Gündüz, Işıl [r] Akgün ve Tuncay Yılmaz, Uşak ili Belediyesi Birim Müdürleri ve halk katıldı. Pistin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Ali Erdoğan, gençler için kentte pek çok çalışma yaptıklarına işaret edip, kaykay pisti ile bir hedefi daha yaptıklarıni dile getirdi. Yapılan faaliyetin kentte ilk olduğunu vurgulayan Erdoğan, “ilimizde kaykay pisti ve paten pisti şeklinde ilk defa bir çalışma gerçekleştiriliyor. Bu nede n le gururluyuz. Her gün daha da güzelleşen Ata Parkımızda spor anlamında bir saha daha kazandırdık. Bunun mutluluğunu yaşamaktayız” diye konuş-tu.

Ata Park’ın daha da güzelleştiğine işaret eden Erdoğan, parkın sporun her manada icra edildiği bir yer olduğine dikkat çekti. Kentin her yerinde spor alanlarının yapılmaya devam edildiğini aktaran Erdoğan, “Sporu seven gençlerin birey şeklinde daha sağlıklı düşünebildiğini biliyoruz. Bu nede n le yaptığımız parkların içerisinde spor alanlarının olmasını önemsiyoruz. ayrıyetten kentimizin boş bulduğumuzun alanlarında da spor alanlarına dönmesi için çabalarımız sürüyor” şeklinde mesele ştu.

Kaynak: Cihan

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz