Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

ünlülerden Birand Yorumları
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ocak 2013 - 19:25:21
ünlülerden Birand Yorumları

Mehmet Ali Birand. Hiç beklenmedik anda çekip gitti. iş dünyasından medya dünyasına, politikaten sanata kadar herkes onun ölümüne ağlıyor.NESRiN YILMAZ/iNTERNETHABER-ANKARA- Öylesine hayat doluydu ki. “Ölüm yakışmıyor” lafını sonuna kadar hak eden bir insandı o. Evet, Türkiye’nin en iyi gazetecilerinden biriydi ama öncelikle muhteşem bir insandı. Onun arkasından herkes bunu söylüyor. Belki de güzel ölüm diye […]

unlulerden-Birand-YorumlariMehmet Ali Birand. Hiç beklenmedik anda çekip gitti. iş dünyasından medya dünyasına, politikaten sanata kadar herkes onun ölümüne ağlıyor.
NESRiN YILMAZ/iNTERNETHABER-ANKARA- Öylesine hayat doluydu ki. “Ölüm yakışmıyor” lafını sonuna kadar hak eden bir insandı o. Evet, Türkiye’nin en iyi gazetecilerinden biriydi ama öncelikle muhteşem bir insandı. Onun arkasından herkes bunu söylüyor. Belki de güzel ölüm diye konuş tukleri de bu olsa gerek.[r]. Her partiden milletvekili onun üzüntüsünü internethaber’le paylaştı.BDPMuş ili Milletvekili Sırrı Sakık:BU ÜLKENiN ViCDANIYDI”Hepimiz için büyük bir kayıp. Birand bu ülkenin vicdanıydı. En zor koşullarda bile demokrasiye, özgürlüklere sahip çıkan bir kalemdi. Büyük bir üzüntü içerisindeyiz. Türkiye’nin ehemmiyetli bir süreçten geçtiği, barışın, kardeşliğin tartışıldığı bu dönemde ona oldukça çok ihtiyacımız vardı. Türkiye oldukça çok büyük bir değerini yitirdi, onu oldukça çok özleyeceğiz, ailesi kadar üzgünüz. tüm Türkiye’nin başı sağ olsun.”CHP İstanbul ili Milletvekili Gürsel TekinÇOK ehemmiyetli BiR YAZARDI”Sayın Birand oldukça çok yakından takip ettiğim oldukça çok ehemmiyetli bir yazardı. Toplumun da sevdiği, gerçekten televizyonda da farklı bir çığır açan, misafiri kendisine hayran bırakan bir gazeteciydi. Hepimizin oldukça çok sevdiği, Türkiye’de ortak akıl konusunda ihtiyaç duyulan bir isimdi, rahmetle anıyorum, başımız sağ olsun.MHP Milletvekili ve Grup Başkan Yardımcısı Oktay VuralSON ANA KADAR MESLEĞiNi YAPTI”Duayen bir gazeteci, Allahtan rahmet diliyorum. tüm ömrü boyunca mesleğine saygı duyan, gerçek anlamıyla bir prefosyenel, basın özgürlüğüne inanan, farklı görüşleri bir araya getiren, farklı görüşlere yer veren ehemmiyetli bir gazeteciydi. Son anına kadar mesleğini yapması da bunu gösteriyor. Kendisine Allahtan rahmet, yakınlarına da baş sağlığı diliyorum.”AK Parti Gaziantep ili Milletvekili Ali ޞahinKENDiMi YALNIZ HiSSEDiYORUM”ޞairin diye konuş tuği gibi “Her ölüm erkendir.” Hiç beklenmedik bir ölüm. Birand gibi kamuoyuna mal olmuş, misafirin sevgisini, saygısını kazanmış bir insanı kaybetmek ben de bir yalnızlık hissi uyandırıyor. oldukça çok ehemmiyetli bir gazeteciydi, ilkeli haberi ön planda tutmuş bir medya insanıydı. 32’inci günü Türkiye ile tanıştırdı. 32’inci gün Türk medyası için bir dönüm noktasıydı. Belki de habercilik ve televizyonculuk anlamında kamuoyunun şuur altının bu programla açıldığını da söyleyebiliriz. Zihnimizden, hayatımızdan bir Mehmet Ali Birand geçti, hepimizin başı sağ olsun.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz