Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

UEFAda Flaş Gelişme
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 08:05:01
UEFAda Flaş Gelişme

UEFA Müfettişi Miguel Fernandez Palacios, Aziz Yıldırım, Serdal Adalı ve Tayfur Havutçu gibi adların kaderini belirleyecek ek raporunu UEFA Disiplin Kurulu’na bugün teslim etti. Fenerbahçe ve Beşiktaş Takımı hakkında CAS’ın mutlak kararı için geri sayım sürerken şahıs-lar konusunda flaş bir gelişme yaşandı. UEFA müfettişi Miguel Fernandez Palacios, Disiplin Komitesi’nin kendisinden tahmini 2 ay önce talep […]

UEFAda-Flas-Gelisme UEFA Müfettişi Miguel Fernandez Palacios, Aziz Yıldırım, Serdal Adalı ve Tayfur Havutçu gibi adların kaderini belirleyecek ek raporunu UEFA Disiplin Kurulu’na bugün teslim etti.
Fenerbahçe ve Beşiktaş Takımı hakkında CAS’ın mutlak kararı için geri sayım sürerken şahıs-lar konusunda flaş bir gelişme yaşandı. UEFA müfettişi Miguel Fernandez Palacios, Disiplin Komitesi’nin kendisinden tahmini 2 ay önce talep ettiği kişilik hakkındaki ek raporu tamamlayark bugün teslim etti. 25 Haziran’da Nyon’daki duruşmada Fenerbahçe’ye 2+1 [r] se-ne (Tahkim 2′ye indirgedi), Beşiktaş Takımı’a ise 1 se-ne Avrupa Kupaları’ndan men cezası veren UEFA Disiplin Komitesi, Aziz Yıldırım, Şekip Mosturoğlu, Ali Yıldırım, Cemil Turan, İlhan Ekşioğlu, Tayfur Havutçu ve Serdal Adalı hakkında herhangi bir yaptırımda bulunmayıp, Palacios’tan ek rapor talep etmişti. Ek raporu 50 gün içerisinde tamamlayan Palacios, Disiplin Komitesi’ne sundu. UEFA Disiplin Komitesi yapacağı değerlendirmenin arkasından bahsi geçen şahıs-lar için de mutlak kararını verecek.BURSA’NIN İTİRAZINA RETUEFA, şike davasına müdahil olmak arzulayan Bursaspor Takımı’un talebini de geri çevirdi. UEFA Disiplin Komitesi, yeşil-beyazlı ekibin bu davaya müdahil olamayacağını “Davanın içeriğinden değil sonucundan etkileniyorsunuz. Gelişen şartlar doğrultusunda ortaya çıkabilir mutlak sonuç sonrası hakkınızdaki karar netlik kazanacak” gerekçesiyle Bursaspor Takımı Yönetimi’ne iletti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz