Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Türkiyenin En Büyük Hayvan Barınağı Trabzonda Yapılacak
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:11:14
Türkiyenin En Büyük Hayvan Barınağı Trabzonda Yapılacak

Türkiyenin en büyük hayvan barınağı Trabzonda yapılacak…Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun Trabzon ili Belediyesi Etüt ve tasarım Müdürlüğünce hazırlanan Doğal Yaşam Alanı ve Hayvan Barınağı tasarımı için 500 bin liralık ödeneğe imza attığı öğrenil-di.Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu, Trabzon ili Valiliğine atanan Abdil Celil Öz’ü makamında ziyaret ederek, başarılar diledi. Vali Öz, […]

Turkiyenin-En-Buyuk-Hayvan-Barinagi-Trabzonda-YapilacakTürkiyenin en büyük hayvan barınağı Trabzonda yapılacak…
Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun Trabzon ili Belediyesi Etüt ve tasarım Müdürlüğünce hazırlanan Doğal Yaşam Alanı ve Hayvan Barınağı tasarımı için 500 bin liralık ödeneğe imza attığı öğrenil-di.
Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu, Trabzon ili Valiliğine atanan Abdil Celil Öz’ü makamında ziyaret ederek, başarılar diledi.

Vali Öz, Eroğlu’na Trabzon’a yaptıkları ve yapacakları yatırımlar için teşekkür ederek, ziyaret anısına kemençe hediye etti.

Bakan Eroğlu, daha sonra Trabzon ili Belediye Başkanı Orhan Fevzi [r] Gümrükçüoğlu’nu ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Orman ve Su işleri Bakanlığının katkıları ile yürütülen tasarımler hakkında bilgi veren Gümrükçüoğlu, Bakan Eroğlu’nun son şeklinde dün akşam Trabzon ili Belediyesi Etüt ve tasarım Müdürlüğünce hazırlanan Doğal Yaşam Alanı ve Hayvan Barınağı tasarımı için 500 bin liralık ödeneğe imza attığını belirt ti.

“Biz tüm canlıları seviyoruz”

Bakan Eroğlu da “Biz tüm canlıları seviyoruz, bu bizim kültürümüzde var” diyerek şöyle söyledi

“Çocukken büyüklerimiz bize canlı şeklinde ve hayvan sevgimiz pekişsin diye birtakım şeyler anlatırdı. Büyüklerimiz, günahkar bir adam kuyuya inip, ayakkabısı ile su alıp dili susuzluktan dışarı çıkmış köpeğe su verince cennetlik olduğuna dair şeyleri anlatırlardı. Hayvan sevgisi bizim kültürümüzde var. tüm canlıları seviyoruz. Dolayısı ile biz diye konuş-tuk ki yapılabilir hayvan barınağı tasarımı tüm dünyaya örnek olsun. Tarihi eserlerin kenarlarına bakar iseniz atalarımız daha önce kuş yuvaları, parklara hayvanların su içmesi için estetik sulaklar yaptığını görürsünüz. Hayvanları korumak için özel vakıflar kurulmuştur.”
Kaynak: AA

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz