Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Türk Yargısı Eşcinsellik İçin Karar Verecek
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 09:00:42
Türk Yargısı Eşcinsellik İçin Karar Verecek

Türk yargısı eşcinsellik için karar verecek…Yeni Akit gazetesinde yayımlanan eşcinsellik ile alaka-lı habere dava açıldı. Başsavcılığın takipsizlik kararı verdiği başvuruyu mahkeme kabul etti. ޞimdi karar bekleniyor.Yeni Akit gazetesinde yayımlanan Kaos GL ile alaka-lı haber için Başsavcılığın takipsizlik kararı verdi. Mahkeme ise başvuruyu kabul etti ve dava açıldı. ޞimdi Türk yargısının eşcinsellik ile alaka-lı kararı bekleniyor.AKiT […]

Turk-Yargisi-Escinsellik-icin-Karar-VerecekTürk yargısı eşcinsellik için karar verecek…
Yeni Akit gazetesinde yayımlanan eşcinsellik ile alaka-lı habere dava açıldı. Başsavcılığın takipsizlik kararı verdiği başvuruyu mahkeme kabul etti. ޞimdi karar bekleniyor.
Yeni Akit gazetesinde yayımlanan Kaos GL ile alaka-lı haber için Başsavcılığın takipsizlik kararı verdi. Mahkeme ise başvuruyu kabul etti ve dava açıldı. ޞimdi Türk yargısının eşcinsellik ile alaka-lı kararı bekleniyor.AKiT EޞCiNSELLiK iÇiN SAPIK TALEPLER diye konuş-tuYeni Akit gazetesinde 23 Ekim 2012’de yayımlanan bir haberde “Sapık taleplerini [r] demokratik hak kılıfı altında günden güne arttıran homoseksüeller şimdi de okullara el attı. Kaos GL (Kaos Gey ve Lezbiyen Kültürel Araştırmalar Derneği) Derneği bir broşür hazırlayarak okullarda dağıtmaya başladı. Broşürde sapkın eğilimler normal gösterilerek, bu eğilim içerisinde olan öğrencilere anlayış gösterilmesi isteniyor. Sapkınlıkların normalleştirilmesi hedefleniyor” ifadelerine yer verilmişti. BAޞVURUYU SAVCILIK RED, MAHKEME KABUL ETTiVatan gazetesi Ankara ili Bürosu’ndan Kemal Göktaş’ın haberine göre, Kaos GL derneği, Yeni Akit’in bu haberini yazan muhabir Furkan Altınok hakkında suç duyurusunda tespit edil-di. Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı ise haberin basın özgürlüğü kapsamında kaldığını söyleye-rek takipsizlik kararı verdi. Başsavcılığın, takipsizlik kararına Kaos GL’nin yaptığı itirazı kabul eden mahkeme, Yeni Akit gazetesinde yayımlanan haberle alaka-lı dava açılması gerektiğine karar verdi. Savcılık, dava açmak zorunda kaldı. ޞimdi Asliye Ceza Mahkemesi, bu sözlerin suç oluşturup oluşturmadığına karar verecek.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz