Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Trabzonsporu Dünyaya Tanıtacağım
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Ağustos 2013 - 09:32:54
Trabzonsporu Dünyaya Tanıtacağım

Trabzonspor’un Fransız starı Florent Malouda, bordo mavili kulübün ismini dünyaya duyurma adına kendine bir misyon edindiğini belirt ti.Trabzonspor’un yeni transferlerinden Fransız star Florent Malouda kulüp dergisine ehemmiyetli açıklamalarda tespit edil-di. Malouda, Trabzonspor Takımı’a geldiği için oldukça çok mutlu olduğunu ve burada ehemmiyetli işler başarabileceklerini belirterek, “UEFA Avrupa Ligi’nde oynanan Derry City maçını tribünden izler iken […]

Trabzonsporu-Dunyaya-TanitacagimTrabzonspor’un Fransız starı Florent Malouda, bordo mavili kulübün ismini dünyaya duyurma adına kendine bir misyon edindiğini belirt ti.
Trabzonspor’un yeni transferlerinden Fransız star Florent Malouda kulüp dergisine ehemmiyetli açıklamalarda tespit edil-di. Malouda, Trabzonspor Takımı’a geldiği için oldukça çok mutlu olduğunu ve burada ehemmiyetli işler başarabileceklerini belirterek, “UEFA Avrupa Ligi’nde oynanan Derry City maçını tribünden izler iken taraftarlar beni o kadar heyecanlandırdı ki sahaya çıkıp [r] oynamak rica ettim. Buraya gelişimi bir manada takımdaki potansiyelin ortaya çıkmasına yardımcı olma anlamında ehemmiyetli görüyorum. Burada rica ettiğim başarıları yakalamadan hiçbir yere gitmeyi düşünmüyorum” diye konuş-tu.

“BU LiGiN EN iYi TAKIMI OLMAK iÇiN ANTRENMAN YAPIYORUZ”

Malouda, iyi bir kadroya malik olduklarını ifade ederek, “Antrenmanlara çıktığımızda, ‘Biz bu ligin iyi takımlarından biri olmak için antrenman yapıyoruz’ düşüncesi yerine, ‘Biz bu ligin en iyi takımı olmak için antrenman yapıyoruz’ düşüncesi içerisinde olmalıyız. Futbolda sihir yoktur. birtakım şeyleri iyi yapar iseniz faka t yol alabilirsiniz. Allah’ın bana bahşettiği bu futbol yeteneği sayesinde kazandıklarımı insanlar ile paylaşma duygusu ile ‘One Love’ adlı vakfı kurdum. Vakıf sadece Fransız Guyanası’nda değil, Haiti ve Jamaika’da da faaliyet gösteriyor. Zor şartlar altında yaşayan masum çocukların bizi gördüklerinde yüzlerinde beliren gülümseme benim için gerçekten bu hayattaki en büyük zenginlik” ifadesinde tespit edil-di.

“ESKi KULÜBÜM BANA SAYGISIZLIK YAPTI”

Malouda, Trabzon ili şehrine ve Trabzonspor Takımı’a saygı duyduğunu da vurgulayarak, şu görüşlere yer verdi:

“bundan sonra buradayım ve Trabzonspor Takımı’un ismini dünyaya duyurma adına da kendime bir misyon biçtim. Mustafa Akçay benden takıma karşı tecrübelerimle, liderlik vasıflarımı kullanmamı, gerektiği yerde gereken hareketleri yapmamı rica etti. Ben tam da bunun için buradayım. Yaptığımız konuşmanın beni motive ettiğini söyleyebilirim. Eşimle oturup konuştuk. Trabzonspor Takımı’daki insanlar bana eski kulübümdeki saygısızlığa rağmen bu kadar saygı ve sevgi gösteriyorsa, bizim de bunun karşılığında Trabzon ili şehrine taşınmamız gerek fikrinde birleştik.”

MALOUDA’NIN BEޞiKTAޞ MAÇINDA 11’DE SAHAYA ÇIKMASI BEKLENiYOR

Öte yandan Teknik Direktör Mustafa Akçay’ın dün akşam oynanan Orduspor Takımı maçında 90 dakika sahada tuttuğu Florent Malouda’yı Beşiktaş Takımı ile oynanabilir olan maçta 11’de sahaya sürmesi bekleniyor. Tecrübeli futbolcunun antrenman performansından ve kondisyonundan memnun olan Akçay’ın, Malouda’ya, “Lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz ve bunda senin tecrübelerinden faydalanmak istiyoruz. Sen sahada takımın ağabeyisin, gereken müdahaleyi yapabilirsin” diye konuş-tuği bildiril-di.

BOSiNGWA KORKUTTU

Trabzonspor’un dün Orduspor Takımı ile oynadığı hazırlık maçında rakibiyle girdiği ikili mücadelede sol alt baldırından darbe alan Bosingwa, tedbir amaçlı hastaneye götürülmüştü. Futbolcunun çekilen MR’ının temiz çıktığı faka t oyuncunun ağrılarının devam ettiğini söylemesi sonucu yenide n MR’ının çekileceği söylen di. Celustka’nın Sunderland’e kiralanmasının arkasından futbolcunun lisansını çıkartan bordo mavililerde Teknik direktör Mustafa Akçay, tecrübeli oyuncusunun Beşiktaş Takımı maçına yetiştirilmesini istiyor.

TRABZONSPOR DERGiSiNiN 111’iNCi BASKISI SATIޞA SUNULDU

Trabzonspor kulübü resmi dergisinin 111’inci baskısı satışa sunuldu. Yeni transferlerden Florent Malouda’nın kapağını süslediği dergi de, Davraz kampından fotoğrafların yakınında 1461 Trabzon’dan transfer edilen Caner Osmanpaşa ile muhabbet ve Mustafa Yumlu’nun TrabzonCell abonelerinin sorularına verdiği cevaplar yer alıyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz