Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Trabzonspor Tüm Ödemelerini Yaptı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 13 Haziran 2013 - 14:58:36
Trabzonspor Tüm Ödemelerini Yaptı

Trabzonspor Yönetim Kurulu, göreve geldikten sonra kulübe yönetici katkısı da dahil olmak üzere 17 milyon 500 bin liralık kaynak aktarıldığını, bu bedelin de oyuncu alacakları başta olmak üzere, kredi geri ödemeleri ve ötek i acil giderlerde kullanıldığını diye konuş-tu.Bordo-mavili kulübün internet sitesinde yayımlanan açıklamada,son günlerde medyada özel olarak yabancı oyuncuların alacaklarına yönelik değişik spekülasyonlar bulundu […]

Trabzonspor-Tum-Odemelerini-YaptiTrabzonspor Yönetim Kurulu, göreve geldikten sonra kulübe yönetici katkısı da dahil olmak üzere 17 milyon 500 bin liralık kaynak aktarıldığını, bu bedelin de oyuncu alacakları başta olmak üzere, kredi geri ödemeleri ve ötek i acil giderlerde kullanıldığını diye konuş-tu.
Bordo-mavili kulübün internet sitesinde yayımlanan açıklamada,son günlerde medyada özel olarak yabancı oyuncuların alacaklarına yönelik değişik spekülasyonlar bulundu ğu ve bu nede n le bir izah yapılmasının uygun görüldüğü belirtilerek, şunlar ifade edildi: “Buna göre 26 Mayıs 2013 yılı tarihi itibarı ile olan Olağan dışı [r] genel kurulda üyelerimizin oyları ile seçilen yönetim kurulumuz, 28 Mayıs’ta tertiplenen devir teslimle görevi devralmış ve bütü n hızı ile kulübümüzün pek çok alanda tıkanıklık yaşamaması adına yoğun bir çalışma dönemine başlamıştır. Ekonomik faaliyetler de bu kapsamda gündemimizin ilk sırasına oturmuştur. Bu süreçte yönetici katkısı da dahil olmak üzere kulübe 17 milyon 500 bin liralık kaynak aktarılmış olup, bu bedel oyuncu alacakları başta olmak üzere, kredi geri ödemeleri ve ötek i acil giderlerde kullanılmıştır. Kulübümüze geçmiş dönem alacaklarına karşılık ihtarname gönderen futbolcularımızdan Adrian Mierzejewski, Souleyman Bamba ve Paulo Henrique’nin bahse mesele bütü n alacakları ödenmiştir. ޞu an itibariyle kulübümüze ihtarname gönderip alacağını tahsil edemeyen hiçbir oyuncumuz bulunmamaktadır.” Yönetim kurulunun önceki yönetim kurulundan devir şeklinde gelen tahmini 16 milyon lira tutarındaki oyuncu borçlarının da ödenmesi adına gerekli planlamaları yaptığı vurgulanan açıklamada, “Yukarıda da söyled iğimiz gibi bu bedelin belirli bir tutarı ödemiş olup, geri kalan oyuncu alacaklarının da kamp başlangıcından ev-vel futbolcuların hesaplarına aktarılabilmesi doğrultusunda gerekli çalışmalar sürdürülmektedir. Yönetim kurulumuz, gerek çalışan, gerekse de futbolcularımıza hiçbir şekilde borçlu olunmaması gerektiği yönünde bir anlayışa malik olup, bu halin hedeflenen başarıların sağlanmasında ne derece ehemmiyet taşıdığının bilincindedir. toplum içerisinden ve taraftarlarımızdan beklentimiz yönetim kurulumuzun şeffaflık anlayışı gereği resmi şeklinde yapılan açıklamalara itibar etmeleri, bunlar dışında dile getirilen spekülasyonları dikkate almamalarıdır” ifadelerine yer verildi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz