Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Tolga Çevik ‘Jurnal’ programı izle
  • Ana Sayfa » Magazin
  • 28 Aralık 2012 - 18:56:29
Tolga Çevik ‘Jurnal’ programı izle

Şirin Sever’in ‘Jurnal’ programına konuk olan Tolga Çevik, “Bugüne kadar 350’den fazla karakter canlandırdım” şeklinde konuştu. a Haber’de Şirin Sever’in sunduğu ‘Jurnal’ programının önceki günkü konuğu oyuncu Tolga Çevik’ti. Televizyonda büyük ilgi gören ‘Komedi Dükkanı’ gösterisini ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ adıyla sahneye taşıyan Çevik; kariyeri ve projeleri hakkında konuştu: POLİTİK FETVA VEREMEM!’Komedi Dükkanı’na bir yıl ara verdik. […]

350den-Fazla-Karakter-CanlandirdimŞirin Sever’in ‘Jurnal’ programına konuk olan Tolga Çevik, “Bugüne kadar 350’den fazla karakter canlandırdım” şeklinde konuştu.

a Haber’de Şirin Sever’in sunduğu ‘Jurnal’ programının önceki günkü konuğu oyuncu Tolga Çevik’ti. Televizyonda büyük ilgi gören ‘Komedi Dükkanı’ gösterisini ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ adıyla sahneye taşıyan Çevik; kariyeri ve projeleri hakkında konuştu: POLİTİK FETVA VEREMEM!’Komedi Dükkanı’na bir yıl ara verdik. Sonra ‘Sen Kimsin?’ filmini bitirdik. Herkes sinemaya ağırlık vereceğimizi sandı ancak her dakika sinema filmi yapamazsınız ki! Sahneyi özledik. “Geri dön” çağrıları da vardı, döndük.’Sen Kimsin?’de istediğimi yakaladım diyemem ama benim içime sinen bir projeydi. Ciddi anlamda bu filmden çok şey öğrendim. Eleştirileri dinledik, bundan sonraki filmimizi bunları göz önünde bulundurarak çekeceğiz.Bugüne kadar 350’den fazla karakteri canlandırdım. Hem ‘Komedi Dükkanı’, hem de ‘Arkadaşım Hoşgeldin’de konuyu bilmeden sahneye çıkmak çok heyecanlı. Vezir her zaman vezir olmaz, rezil de olabilir! Allah’a çok şükür şu ana kadar başımıza öyle bir şey gelmedi. Seyirci her zaman yeni bir şey izlediği için memnun ayrılıyor oyundan.’Komedi Dükkanı’nın patentini aldık. ‘Komedi Dükkanı’ gibi yüzde yüz doğaçlama performansa dayanan bir oyun dünyada yok!Ata Demirer, Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz çok değerli isimler. Ben oyuncuyum, komedyen değilim. Gerektiği zaman komedi, gerektiğinde de dram oynarım. Tabii ki komedyenlik çok ciddi bir iş.Sanat dünyasından büyüklerimi, siyaset konuşuyorlar diye kınayamam ama çok konuşulması gerektiğini düşünmüyorum. Ayrıca ben politikayı sevmem. Politik fetva vermem yanlış olur, ben çok şey de yaşamadım. Fikir beyan edilir, fetva verilmez.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • arkadaşım hoşgeldin izle
  • komedi dükkanı arkadaşım hoşgeldin izle
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz