Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Stres Terleme Ve Gerginliğin Çaresi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 09:19:13
Stres Terleme Ve Gerginliğin Çaresi

Stres terleme ve gerginliğin çaresi…Dr. Ömer Coşkun, aslanpençesi bitkisinin kadın hastalıklarına iyi geldiğini ve menopoz döneminde görülen stres, terleme, gerginlik ve ruhsal sıkın-tı gibi durumları en aza indirgediğini belirt ti.Aslanpençesinin yağ asitleri, selüloz, etken madde, gliko protein, tanen gibi maddeler içeren şifalı bir bitki olduğu ifade eden Dr. Coşkun, “Aslanpençesinin bine yakın türü bulunmaktadır. Ilıman […]

Stres-Terleme-Ve-Gerginligin-CaresiStres terleme ve gerginliğin çaresi…
Dr. Ömer Coşkun, aslanpençesi bitkisinin kadın hastalıklarına iyi geldiğini ve menopoz döneminde görülen stres, terleme, gerginlik ve ruhsal sıkın-tı gibi durumları en aza indirgediğini belirt ti.
Aslanpençesinin yağ asitleri, selüloz, etken madde, gliko protein, tanen gibi maddeler içeren şifalı bir bitki olduğu ifade eden Dr. Coşkun, “Aslanpençesinin bine yakın türü bulunmaktadır. Ilıman iklimlerin etkin olduğu neredeyse her ülkede yetiştiriciliği yapılmaktadır. Boyu 35-50 santim arasında değişmektedir. Çiçekleri sarıdan yeşile doğru deği-şiklık gösterir. Uzun [r] yıllardan beri bitkisel tedavide etkin şeklinde kullanılır. toplum arasında harmani otu, pelerin otu, şebnem otu, aslanyağı otu şeklinde da bilinmektedir” diye konuş-tu. Dr. Coşkun, aslanpençesi bitkisinin kadın hastalıklarına iyi geldiğini kaydederek, “Menopoz döneminde görülen stres, terleme, gerginlik, depresif, ruhsal sıkıntı-lı gibi durumları minimuma indirger. bununnla birlikte kadın hastalıklarından biri olan adet düzensizliğine de iyi gelir” diye konuş-tu. Aslanpençesi bitkisinin çayının içilebileceğini ifade eden Dr. Ömer Coşkun, “Aslanpençesi çayı kadın hastalıkları için oldukça çok faydalıdır. Bir bardak kaynar suya bir tatlı kaşığı aslanpençesi otu eklenerek 5 dakika demledikten sonra içebilirsiniz. bununnla birlikte bebek sahibi olmak arzulayan kadın milleti her gün aslanpençesi çayı içmelidir. Kas hastalarına ve adet düzensizliğine de iyi gelen bir bitki türüdür” ifadelerini kullandı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz