Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Steroid Nedir Yan Etkileri Nelerdir
Steroid Nedir Yan Etkileri Nelerdir

Güney Afrikalı ampute atlet Oscar Pistorius’un kız arkadaşının rmesiyle sonuçlanan olay ile ilg i lı günden güne yeni bir ayrınntı ortaya çıkıyor.Polis Pistorius’un kız arkadaşı Reeva Steenkamp’ı rmesinin arkasında yatan sebebin kullandığı performans artırıcı ilaçlar olabileceği iddialarını araştırıyor.Cinayetin işlendiği Pistorius’un Güney Afrika’daki malikanesinde arama yapan poli s ekibi evde steriod ilaçları buldu. Kullanan kişilerde aşırı […]

Steroid-Nedir-Yan-Etkileri-NelerdirGüney Afrikalı ampute atlet Oscar Pistorius’un kız arkadaşının rmesiyle sonuçlanan olay ile ilg i lı günden güne yeni bir ayrınntı ortaya çıkıyor.
Polis Pistorius’un kız arkadaşı Reeva Steenkamp’ı rmesinin arkasında yatan sebebin kullandığı performans artırıcı ilaçlar olabileceği iddialarını araştırıyor.Cinayetin işlendiği Pistorius’un Güney Afrika’daki malikanesinde arama yapan poli s ekibi evde steriod ilaçları buldu. Kullanan kişilerde aşırı sinirlilik yaptığı bilinen steroidlerin Pistorius’un kız arkadaşını rmesiyle sonuçlanan hadisenin tetikleyicisi olabileceği [r] düşünülüyor. poli s ekibi bu iddiayı araştırmak için sporcunun kan örneklerini teste gönderdi.KANLI KRiKET SOPASIAyrıca polisekiplerinin evde bulduğu kanla kaplı bir kriket sopası da cinayete deği-şik bir boyut kazandırdı. Pistorius’un kız arkadaşının kafasına ilk evve l bu sopa ile bir darbe indirgediği ve sonrasında silahla rdüğü ihtimali üzerinde duruluyor.Hapishaneden yarın kefaletle serbest bırakılmayı bekleyen Pistorius’un daha evve l de Johannesburg kentindeki kalabalık bir restoranda yanlışlıkla silah ateşlediği ve kurşunun yakınında bulunan arkadaşının ayağının bir kaç santim ötesine düştüğü görül dü. Arkadaşını vurmaktan şans eseri kurtulan Pistorius’un elindeki silahı masadaki bir başka arkadaşından aldığı ve silahı kurcaladığı sırada yanlışlıkla ateş aldığı öğrenil di. Yarın bununnla birlikte yaşamını kaybeden Steenkamp’ın cenaze töreni de gerçekleştirilecek. 29 yaşındaki modelin annesi ilk kez habercilere konuşarak bir cevap rica ettiğini belirt ti. Üzüntülü anne “Neden kızımı rdüğünü anlamıyorum. Cevap istiyorum” diye konuş tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • steroıd nedir
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz