Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

SON DAKİKA Trabzonspordan Volkan Şen Açıklaması
  • Ana Sayfa » Haber
  • 27 Ağustos 2013 - 10:23:58
SON DAKİKA Trabzonspordan Volkan Şen Açıklaması

SON DAKİKA Trabzonspordan Volkan Şen açıklaması…Trabzonspor Kulübü, Çaykur Rizespor ile oynanan mücadeleda, Volkan ޞen’e yönelik yapılan çirkin tezahüratla alaka-lı açıklamada tespit edil-di.Bordo-mavili kulüpten yapılan yazılı açıklamada, “Dün gece oynanan Çaykur Rizespor maçı esnasında oyuncumuz Volkan ޞen ile sözde kendisine taraftar diyen ahlaksız birtakım şa-hıs arasında yaşanan olay ilerın arkasından bu açıklamayı yapmak zorunda kaldık.Sahada mücadele […]

SON-DAKiKA-Trabzonspordan-Volkan-Sen-AciklamasiSON DAKİKA Trabzonspordan Volkan Şen açıklaması…
Trabzonspor Kulübü, Çaykur Rizespor ile oynanan mücadeleda, Volkan ޞen’e yönelik yapılan çirkin tezahüratla alaka-lı açıklamada tespit edil-di.
Bordo-mavili kulüpten yapılan yazılı açıklamada, “Dün gece oynanan Çaykur Rizespor maçı esnasında oyuncumuz Volkan ޞen ile sözde kendisine taraftar diyen ahlaksız birtakım şa-hıs arasında yaşanan olay ilerın arkasından bu açıklamayı yapmak zorunda kaldık.Sahada mücadele eden oyuncusuna malik çıkan gerçek Trabzonspor Takımı taraftarlarını bu konunun dışında tutuyoruz. [r] Bu davranışı sergileyen bu kişileri ise şiddetle kınıyoruz. Ahlak yoksunu, terbiye almamış sözde taraftar olan bu kişiler ile alaka-lı hadi se sonrasında bütü n kanuni ve hukuki işlemler başlatılmıştır. 6222 sayılı Sporda ޞiddeti Önleme Yasası gereği emniyet birimlerimiz hareket geçirilmiştir. Bu davranışları sergileyen kişiler ile alaka-lı ayrıyetten kulüp şeklinde üzerimize düşen idari manada ne yetki varsa bunların heps i da kullanılacaktır.ޞu bilinmelidir ki, sahada mücadele eden, üzerinde Trabzonspor Takımı formasını taşıyan her oyuncu bizim evladımızdır ve ona yapılan her hareket bize yapılmıştır.Ancak ne var ki sahada tek işi takımı adına ter dökmek olan futbolcumuzun hadi se sonrasındaki reaksiyonu, gerek Trabzonspor Takımı değerlerine, gerek ise profesyonel futbolculuk anlayışına uymamıştır.Yönetim kurulumuz en az zaman içerisinde bu mesele ile alaka-lı bir karar alabilir ve kamuoyunu bilgilendirecektir.” denildi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz