Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Slaven Bilic Beşiktaş Başarıya Aç
  • Ana Sayfa » Haber
  • 5 Ağustos 2013 - 11:51:56
Slaven Bilic Beşiktaş Başarıya Aç

“Manuel dünya klasında. Bizi o yukarı taşıyacak. Ben cesur bir adamım ve zorluktan kaçamam. gelir iken kulübün iyi şartlarda olmadığını biliyordum ama bunu atlatabilir potansiyelimiz var.”BEޞiKTAޞ’IN başına geçtikten oldukça çok kısa olan bir zaman sonra siyah-beyazlı taraftarların kalbine girmeyi başaran teknik direktör Slaven Bilic, takımın son hali ile alaka-lı açıklamalarda tespit edil-di. Kartal’ın hocası dün […]

Slaven-Bilic-Besiktas-Basariya-Ac“Manuel dünya klasında. Bizi o yukarı taşıyacak. Ben cesur bir adamım ve zorluktan kaçamam. gelir iken kulübün iyi şartlarda olmadığını biliyordum ama bunu atlatabilir potansiyelimiz var.”
BEޞiKTAޞ’IN başına geçtikten oldukça çok kısa olan bir zaman sonra siyah-beyazlı taraftarların kalbine girmeyi başaran teknik direktör Slaven Bilic, takımın son hali ile alaka-lı açıklamalarda tespit edil-di. Kartal’ın hocası dün Kanaltürk’e misafi r oldu ve özetle şu ifadeleri kullandı:

“BEN cesur bir adamım. Zor görevlerin altından kalkabilecek [r] bir insanım. G.Saray ve F.Bahçe’nin bizden daha maliyetli oyuncuları var.. Ama bu sadece kağıt üzerinde avantaj sağlar. Eğer bize biraz da şans yardım ederse elimizdeki her şeyi maksimum oranda kullanıp başarıyı arayacağız. Beşiktaş Takımı başarıya aç.

BEޞiKTAޞ birtakım yıldır birtakım sorun-lar yaşadı faka t bu kulübün bu türbülansı atlatabilecek yapısı var. Ben buraya imza atarken kulübün olabilecek en iyi şartlarda olmadığını biliyordum.”
‘RONI’Yi HERKES iSTER’

FERNANDES, takımdaki en iyi oyuncumuz ve o hiçbir şekilde ve hiçbir şekilde dünya klasında. Eğer o iyi durumda olursa takım şeklinde iyi işler çıkabilir ve yukarı doğru çıkabiliriz.

KAPTANLIK meselesiyle alaka-lı oldukça çok şey konuşuldu. Ben hiçbir şekilde ibrahim Toraman’dan kaptanlığı alıp Fernandes’e vermedim. sadece sürekli 11’de olan bir oyuncunun kaptan olması gerektiğini belirt ti.

RONALDINHO 5 yıl ev-vel dünyanın en iyi oyuncularından biriydi faka t şu an Brezilya’da oynayan ve hâlâ iyi işler yapan bir Ronaldinho’dan bahsediyoruz. Ronaldinho ile çalışmayı istemeyecek oldukça çok az teknik adam vardır dünyada; ben onlardan biri değilim.

ALMEIDA oldukça çok iyi bir oyuncu. Yılladır Portekiz Milli Takımı’nda düzenli şeklinde oynuyor. Takımda kalmasını istiyorum. Ondan gol konusunda biraz daha aç olmasını bekliyorum.

GEÇEN sezon şampiyon olmaya yetecek kadar gol atmışız ama bizi küme düşürebilecek kadar da gol yemişiz. Geçen sezon yenilen birtakım goller kabul edilemez.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz