Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Sisi Korkudan Telefona Çıkmadı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 08:49:56
Sisi Korkudan Telefona Çıkmadı

Mısır’da müdahalenin yaşandığı gün Obama General Sisi’yi aradığı faka t Sisi telefona çıkmadı.Mısır’ın başkenti Kahire’de geçtiğimiz çarşamba günü yaşanan katliamın ardından, gözler “darbe” ifadesini kullanmamakta ısrar eden ABD yönetimiyle cunta arasındaki ilişkilere çevrildi. israil istihbaratına yakınlığı ile bilinen DEBKAfile sitesinin kendi kaynaklarına dayanarak aktardığına göre, ABD Başkanı Barack Obama katliamın yaşandığı gün, cuntanın lideri olan […]

Sisi-Korkudan-Telefona-CikmadiMısır’da müdahalenin yaşandığı gün Obama General Sisi’yi aradığı faka t Sisi telefona çıkmadı.
Mısır’ın başkenti Kahire’de geçtiğimiz çarşamba günü yaşanan katliamın ardından, gözler “darbe” ifadesini kullanmamakta ısrar eden ABD yönetimiyle cunta arasındaki ilişkilere çevrildi. israil istihbaratına yakınlığı ile bilinen DEBKAfile sitesinin kendi kaynaklarına dayanarak aktardığına göre, ABD Başkanı Barack Obama katliamın yaşandığı gün, cuntanın lideri olan Mısır Savunma Bakanı [r] Abdulfettah Sisi ‘yi telefonla aradı, faka t Sisi telefona çıkmadı.

SiSi, OBAMA’DAN ÇEKiNDi DEBKAfile, Mısırlı görevlilerin General Sisi yerine Geçici Cumhurbaşkanı Adli Mansur’u Obama ile görüştürme tekliflerinin ise Washington tarafından reddedildiğini yazdı. ABD Başkanı Obama’nın bunun sonucu sinirleni rak, önceki günkü Mısır açıklamasını yaptığına atıfta bulunan DEBKAfile, Hüsnü Mübarek’in devrilmesi sürecinde Washington yönetiminin gösteri yapan kişilerden yana tavır aldığını ve Mübarek’e “Çekil” çağrısında yer aldı ğınu belirtti. Sisi’nin de Obama’nın “Çekil” demesinden çekindiği için görüşmekten kaçındığı yorumu yapılıyorMISIR’DAN AYRILIN ÇAĞRISIÖnceki gün ABD Başkanı Obama’nın dilinden, katliamı “şiddetle” kınayan Amerikan yönetimi ise dün de misafirinın Mısır’ı acilen terk etmesini rica etti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz