Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Sinem Kobaldan Arda Turan 2015 Sevgi Sözleri
Sinem Kobaldan Arda Turan 2015 Sevgi Sözleri

Sinem Kobaldan sevgi sözleri…Sinem Kobal’ın All Dergisi’nde yayımlanan söyleşisi… “BiZi KURTARAN TEK ޞEY SEVGi” Sinem Kobal’la röportaj için menajerinin ofisinde buluşuyoruz. Baştan ayağa siyahlar içerisinde, saçlarını at kuyruğu yapmış. Yüzünde hafif bir makyaj ve kocaman gülümsemesi var. DÜŞžÜNMEDEN YAޞAYAN VAR MI? ilk heyecanı Uğur Yücel, Meltem Cumbul ve Sarp Apak’la kamera karşısına geçtiği [r] romantik […]

Sinem-Kobaldan-Arda-Turan-2015-Sevgi-SozleriSinem Kobaldan sevgi sözleri…

Sinem Kobal’ın All Dergisi’nde yayımlanan söyleşisi…

“BiZi KURTARAN TEK ޞEY SEVGi”

Sinem Kobal’la röportaj için menajerinin ofisinde buluşuyoruz. Baştan ayağa siyahlar içerisinde, saçlarını at kuyruğu yapmış. Yüzünde hafif bir makyaj ve kocaman gülümsemesi var.

DÜŞžÜNMEDEN YAޞAYAN VAR MI?

ilk heyecanı Uğur Yücel, Meltem Cumbul ve Sarp Apak’la kamera karşısına geçtiği [r] romantik komedi “Yaktın Beni” filmi. 16 Ekim’de sinemaya gelecek TV filmde “Senaryoda en oldukça çok ne etkiledi seni?” diyorum; “Uğur Yücel’in canlandırdığı Macit’i gerçek hayatta görsek ‘Aa deli mi bu adam’ diye içimizden geçiririz. Ve o çoğu insanın korkmadan ve düşünmeden yaşayan versiyonu. Bu manada oldukça çok kişiye dokunacağı yerleri var senaryonun. Herkesin aslında söylemek rica ettiği, hissettiği şeyleri fütursuzca ortalığa seren biri’ diyor. Orada kesiyorum, “Sen de söyleyemeyenlerden misin?”, “Yer yer değişir, ne olduğuna bağlı” diyor. Anlıyorum, özeline girmeyecek. Zaten ilk günden beri özel yaşamı ile alaka-lı konuşmuyor.

DiZiYLE 70’LERE DÖNÜYOR

Kendine en oldukça çok ne için haksızlık ettiğini öğrenmeye çalışıyorum; “Haksızlık etmemeye çalışıyorum, ettiğimi fark ettiğimde düzeltiyorum” diyor. Hazırlıklıyım! Özel hayat sorularına rica ettiğim cevapları alamazsam diye kitaplardan cümleler ile varım yanına; “Size bahşedilen yeteneği taşıyabilmeniz için inanmanız lazım. Çünkü yeteneğiniz sebebi ile size ihtimam göstermek, sizi korumak yerine yerle bir etmek isteyecekler” demiş Ece Temelkuran diyorum. “Oralar bizim check edebileceğimiz yerler değil, TVözelinde bakarsak çabuk tüketilen bir iş yapıyoruz. Bu yüzden ben kendi dünyamla ilgi-li kalmayı tercih ediyorum. Bir hadi se olduğunda başkalarından ev-vel kendimi araştırmarım.” diyor.

Sinem Kobal bu sezon ay yapım’ın 70’ler dönemine uzanan televizyon dizisinde Binnur Kaya, Okan Yalabık, Metin Akdülger, Hazar Ergüçlü ve Ulaş Tuna Astepe’yle birlik-te oynayacak. televizyon dizinin ismi ve yayım tarihi şimdi-lik net değil ama set başlamış. Berkun Oya’nın kaleminden çıkabilir televizyon dizinin yönetmeni Mehmet Ada Öztekin.

Sinem üniversiteli 19 yaşındaki Zeliha’yı canlandırıyor. Zeliha’nın bir gün içerisinde yaşadıkları ve ona söylenen bir yalanla birlik-te tüm yaşamının elinden kayışını, hayata tutunma mücadelesini canlandırabilir televizyon dizide.

Özel yaşamı ile alaka-lı konuşmayacağını biliyorum ama genel şeklinde aşk sonucu de herhangi bir soruya cevap vermiyor. faka t Sabahattin Ali’nin Kürk Mantolu Madonnası’nda aşk sonucu bir iki kelime edebiliyoruz. Ben kitaptaki kadar ince bir aşkın olabileceğine inanmadığımı, o yüzden kitabın bir an ev-vel bitmesini rica ettiğimi söylüyorum; “Ben okurken keyif almıştım açıkcasını söylemek gerekirseo ince ruhtan. Her şeye sevgi odaklı baktığım için sürekli güzel şeyler olabileceğine dair umudumuzun ve sevgimizin yanımızda olması gerektiğini düşünüyorum. özel olarak bu karmaşık dönemlerde bizi kurtarabilir şeyin sevgi olduğuna inanıyorum” diyor.
Haberin Alındığı Kaynak»www.sacitaslan.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz