Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Side Kültür Ve Sanat Festivali 24 Ağustosta Başlayacak
  • Ana Sayfa » Haber
  • 12 Ağustos 2013 - 11:13:33
Side Kültür Ve Sanat Festivali 24 Ağustosta Başlayacak

Avrupa Festivaller Birliği(EFA) kapsamında yapılan Side 13.Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali’nin takvimi belirlendi. Festivalin 24 Ağustos’ta Viyana Klasikleri ve Balesi Wienner Classic& Bale’nin Side Antik Tiyatro’da vereceği konserle başlayacağı öğrenil-di. 24 Ağustos’ta başlayan festivalin 14 Eylül’de Antalya ili Devlet Opera ve Balesi’nin şef [r] Antonio Pirolli’nin vereceği konserle sona ereceği ifade edildi. Side 13. Uluslararası […]

Side-Kultur-Ve-Sanat-Festivali-24-Agustosta-Baslayacak
Avrupa Festivaller Birliği(EFA) kapsamında yapılan Side 13.Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali’nin takvimi belirlendi.

Festivalin 24 Ağustos’ta Viyana Klasikleri ve Balesi Wienner Classic& Bale’nin Side Antik Tiyatro’da vereceği konserle başlayacağı öğrenil-di. 24 Ağustos’ta başlayan festivalin 14 Eylül’de Antalya ili Devlet Opera ve Balesi’nin şef [r] Antonio Pirolli’nin vereceği konserle sona ereceği ifade edildi.

Side 13. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali Sanat Danışmanı Remzi Buharalı, EFA kapsamında yapılan fetsivalin 24 Ağustos’ta başlayacağını ve 14 Eylül’de Apollon Tapınağı ve Side Antik Tiyatro’da yapılabilir etkiblikler ile sona ereceğini belirt ti. Festival etkinliğinin ilkinin antik tiyatroda Viyana Klasikleri ve Balesi’nin vereceği konserle başlayacağını aktaran Buharalı, 27 Ağustos’ta Tulu içözü&Szervanszy Quartet’ın Apollon Tapınağı’nda konser vereceğini söyledi. 30 Ağustos’ta Tuncay Kayıs&Golden Trombon Orkestrası’nın 2 bin yıllık Apollon Tapınağı’nda konser vereceğini ifade eden Buharalı, 4 Eylül’de de Aylin Aslım’ın tapınakta sanatseverler ile bir araya geleceğini belirt ti. 7 Eylül’de Enbe Orkestrası’nın Apollon Tapınağı’nda konser vereceğini hatırlatan Buharalı, 12 Eylül’de de Nazlı Öksüz’ün tapınakta konser vereceğini ifade etti. Buharalı, “EFA kapsamında yapılan festivalimiz dünyanın sayılı festivalleri arasında. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl-da mi safirleri ile özel bir kültür ve sanat festivali hazırladık. 24 Ağustos’ta başlayan festival etkinliği 14 Eylül’de Antalya ili Devlet Opera ve Balesi’nin şef Antonio Pirolli, saprano Elvina Fatihova, mezzosoprono Aylin Ateş, bas Tuncay Kyrtoğlu ve tenor Leonardo Caimi’nin vereceği konserle sona erecek. “ diye konuş-tu.
Kaynak: Cihan

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz