Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Sevgilisini Öldürdüğü Tüfekle İntihar Etti
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 09:03:51
Sevgilisini Öldürdüğü Tüfekle İntihar Etti

İzmir’in Tire İlçesi’nde, iki yıldır birlik-te olduğu 37 yaşındaki Zeliha Çıkmaz’ı başından av tüfeğiyle vurup katleden 27 yaşındaki Osman Hoş, aynı tüfekle yaşamına son verdi. Olay, Turan Mahallesi Çukurköprü Sokak numara 3’te bulunan evde geçen çarşamba günü saba h saatlerin de vakitlerinde meydana geldi. İlk evliliğinden bir çocuğu bulunan, faka t yalnız yaşayan Zeliha Çıkmaz, […]

Sevgilisini-Oldurdugu-Tufekle-intihar-Etti İzmir’in Tire İlçesi’nde, iki yıldır birlik-te olduğu 37 yaşındaki Zeliha Çıkmaz’ı başından av tüfeğiyle vurup katleden 27 yaşındaki Osman Hoş, aynı tüfekle yaşamına son verdi.
Olay, Turan Mahallesi Çukurköprü Sokak numara 3’te bulunan evde geçen çarşamba günü saba h saatlerin de vakitlerinde meydana geldi. İlk evliliğinden bir çocuğu bulunan, faka t yalnız yaşayan Zeliha Çıkmaz, tahmini iki se-ne önce işçi Osman Hoş ile tanıştı. Aradığı mutluluğu bulduğunu düşünen Çıkmaz ile Osman [r] Hoş, ilişki yaşamaya başladı. Mahalle sakinlerinin ifadesine göre, evlilik hayali kuran Çıkmaz, hali ailesine anlattı, faka t izin alamadı. Bir süre Çıkmaz ile yaşayan Osman Hoş, daha sonra ailesinin yanına taşındı ve ilişkisini sürdürdü. İddiaya göre, Çıkmaz’ın bir başka kişiyle görüştüğü yönünde çıkan diye konuş-tukodulardan etkilenen Hoş, av tüfeğiyle kadının evine gitti. İkili arasında kıskançlık nedeni ile tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine de Osman Hoş, av tüfeğiyle Zeliha Çıkmaz’ı başından vurdu. Kadın hadi se yerinde ölürken Hoş, aynı tüfekle kendini başından vurup yaşamına son verdi.KÖTÜ KOKULAR GELİNCE hadi se ORTAYA ÇIKTISilah sesini duymayan mahalle sakinleri, dün akşam vakitlerinde Çıkmaz’ın evinden gelen kötü kokular üzerine durumdan şüphelenip polise haber verdi. Çilingir yardımı ile eve giren polis, korkunç manzara ile karşılaştı. hadi se yerine Tire Kaymakamı Hüseyin Ergi ile Belediye Başkanı bağımsız Tayfur Çiçek de gelip polisten bilgi aldı. Savcının incelemesinin arkasından iki ceset, otopsi için İzmir ili Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı. Zeliha Çıkmaz’ın günübirlik işlerde çalıştığı ve ev kirasını dahi ödemekte zorluk çektiği ifade edildi. polisekiplerinin olay ile alaka-lı başlattığı araştırma sürüyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz