Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Sevcan Zabit Kimdir
Sevcan Zabit Kimdir

Best Model yarışmasıyla üne kavuşan Sevcan Zabit’in yaşadığı evlilikle ilg i lı itirafları şok etkisi yarattı. 1994 yılında düzenlenen Best Model yarışmasıyla o dönem büyük bir üne kavuşan Sevcan Zabit, genç bir modelken Neşe Erberk’in abisi Cengiz Erberk’le evlenmiş ve podyumlara veda etmişti. ‘Kabus’ olarak nitelendirdiği evliliğini geçtiğimiz aylarda bitiren Zabit, yaşadıklarını Quality of Magazine’den […]

Sevcan-Zabit-KimdirBest Model yarışmasıyla üne kavuşan Sevcan Zabit’in yaşadığı evlilikle ilg i lı itirafları şok etkisi yarattı.

1994 yılında düzenlenen Best Model yarışmasıyla o dönem büyük bir üne kavuşan Sevcan Zabit, genç bir modelken Neşe Erberk’in abisi Cengiz Erberk’le evlenmiş ve podyumlara veda etmişti. ‘Kabus’ olarak nitelendirdiği evliliğini geçtiğimiz aylarda bitiren Zabit, yaşadıklarını Quality of Magazine’den Yeşim Günal’a anlattı: 1994’te Best Model’e girdim ve ‘Best Fotomodel’ seçildim. Daha sonra, Erberk Ajans’a başladım. Cengiz, ajansın ortağıydı ve sürekli peşimdeydi. Benim ilk erkek arkadaşım oldu.[r]. Bu süreçte iyice koptuk. Ben Amerika’dayken, Cengiz ajanstaki mankenlerle çapkınlığa başlamış bile!Sekreterinden tutun da, birçok farklı kişiyle birlikte olduğuna dair şeyler duydum. Başkalarından çocukları olduğu bile geldi kulağıma.Zaman zaman şiddet gördüm. İkinci kızıma hamileyken sert bir şekilde itti beni. Kızımın doğuştan bir bacağı kısa ve öğrenme güçlüğü var. Doktor, bu olayın etkisi olabileceğini söyledi.Sert, despot, asabi bir babaydı. 1 yaşındaki çocuğu, tuvalete kapatıyordu.”NEŞE BENİ BAŞKA ERKEKLERLE TANIŞTIRDI”Neşe bana, “O kendi hayatını yaşıyorsa, sen de yaşa” deyip beni sevgili olmam için başka erkeklerle tanıştırdı. “Yapamam” deyince, “Başkalarıyla deneriz” diyordu.”ÖZ YEĞENİNİ OKULDAN ATTI”Kızım, halasının anaokuluna gidiyordu. Boşanma davasını açtıktan sonra kızımın okuldan atıldığıyla ilgili bir mesaj geldi. Neşe, öz yeğenini okuldan attı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz