Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Serdar Ali Çelikler Alexi Çağırıp Helallik İsteyin
  • Ana Sayfa » Haber
  • 23 Ağustos 2013 - 12:40:23
Serdar Ali Çelikler Alexi Çağırıp Helallik İsteyin

Serdar Ali Çelikler Alexi çağırıp helallik isteyin…“ޞike’yi; CAS’ı; eli kulağında Yargıtay kararını bir yana bırakalım sadece sahaya bakalım. Hatta sadece son 6 sene-si inceleyelim. “Yıldırım gitmeden başarı mümkün değilޞike’yi; CAS’ı; eli kulağında Yargıtay kararını bir yana bırakalım sadece sahaya bakalım. Hatta sadece son 6 sene-si inceleyelim. – Volkan Gönül Lugano Edu R. Carlos (Vederson) Deniz […]

Serdar-Ali-Celikler-Alexi-Cagirip-Helallik-isteyinSerdar Ali Çelikler Alexi çağırıp helallik isteyin…
“ޞike’yi; CAS’ı; eli kulağında Yargıtay kararını bir yana bırakalım sadece sahaya bakalım. Hatta sadece son 6 sene-si inceleyelim. “
Yıldırım gitmeden başarı mümkün değilޞike’yi; CAS’ı; eli kulağında Yargıtay kararını bir yana bırakalım sadece sahaya bakalım. Hatta sadece son 6 sene-si inceleyelim. – Volkan Gönül Lugano Edu R. Carlos (Vederson) Deniz Barış Aurelio (Selçuk ޞahin Maldonado) U. Boral Alex Deivid (Kazım) Kezman (Semih)

Bu kadro ile ޞampiyonlar [r] Ligi Yarı Finali’ni Standford Bridge’de 82. dakikada bıraktı F.Bahçe. Liderden 3 puan geride şampiyonluk gitti diye Zico kovuldu. – Bir se-ne sonra Zico ile hiç alakası olmayan Aragones geldi ve sadece gitsin diye 4.5 milyon Euro ödendi. – Bir se-ne sonra.. Bilica-Güiza gibi kazmalar ile dolu takım, Deniz Barış’ın sağ açık oynamak zorunda kaldığı kadro, Daum yönetiminde 74 puan topladı; tahmini 10 pozisyon bulduğu son maçta Trabzon’u yenemeyip şampiyonluğu Bursa’ya kaptırdı. O takım, kupa finali oynamış; UEFA çeyrek finalini son 4 dakikada kaçırmıştı. – Ertesi se-ne Daum’un transfer isteğini “takım yeterli” diye reddeden Sportif Direktör, takımın başına geçti. 3 sene-de toplam 90 milyon Euro bonservis bedeli ödeyerek tam 27 (Yazı ile: Yirmi yedi) oyuncu aldırdı. – Sportif direktörken hocaya ‘transfere gerek yok’ diyen kişi, 3 sene-de 90 milyon Euro bonservis harcaması karşılığında mahkemelik bir şampiyonluk; bir se-ne 9; 2. se-ne 10 puan deği-şikk ikincilikler alabildi. ޞampiyonlar Ligi maceraları 2 kez fiyasko ile sonuçlandı. Allah’ı var 2 Türkiye Kupası kazandı. UEFA Avrupa Ligi’nde finali kaçırdı. – 90 milyon Euro harcama yetmeyen “Dünyanın en pahalı 2. teknik adamı”; yeni sezon için 20 milyon Euro daha harcatarak 4 oyuncu daha aldırıp gitti. Yerine gelen Yanal da 13 milyon Euro daha harcattı ve Emenike’yi de kadroya kattı. YANi: Kocaman’lı 3; Yanal’lı 1 yılda; YANi sadece 4 sene-de sadece bonservise 123 milyon Euro harcayıp toplam 32 oyuncu alan bir takım var karşımızda. ޞimdi bu başkana “betondan anlıyor; futboldan zerre anlamıyor” deyince mi F.Bahçe düşmanı olursunuz, yoksa bunlara kulağınızı tıkar iseniz mı?***Bir başkan düşünün. sadece 123 milyon Euro’yu son 4 sene-de yalnız bonservise harcamış; 16. yılına giren başkanlık macerasında futbol ekibine toplam 1.5 milyar dolar savurmuş. Karşılığında biri mahkemelik 5 şampiyonluk; 2 Türkiye Kupası görmüş. 2000-01 sezonu hariç G.Saray’a üstünlük kurduğu zamanlar hep SarıKırmızılılar’ın mali krizle boğuştuğu dönemler olmuş. G.Saray başını kaldırdığı andan itibaren tek bir başarı zerresi olmamış.

Bariç-Löw-Rıdvan DilmenZeman-Turan Sofuoğlu-DenizliLorant-Oğuz Çetin-Tamer GüneyDaum-Zico-Aragones-KocamanYanal gibi birbirleri ile hiç alakası olmayan teknik adamların tama mı suçlu. tahmini 120 futbolcunun tama mı suçlu. Bir zamanlar birlik-te yürüdüğü birtakım yöneticiler hep suçlu. Hatta kardeşi dahi suçlu. Alex baş suçlu. Samet daha da suçlu. Menajerler-profesyoneller hep hatalı.

Eleştirenler vatan haini; ıslıklayanlar Fenerbahçe Takımıli değil. Taraftar grupları bölücü. Bir tek o suçsuz. Bir tek o haklı. Bir tek o doğru. Bir tek o biliyor. Tek Reis; 1.5 milyar dolar harcadığı futboldaki bu başarısızlığı hep başkalarının ‘canını alarak’ örteceğini sandı. Deniz çoktan bitti.Ama şimdi gider 30 milyon Euro daha harcar; transfer yapar, bir kısım taraftar yine alkışlar. Anlaşılması gereken şu: F.Bahçe’nin göndermesi gereken oldukça çok isim var; bu kulüpten silinmesi gereken oldukça çok şa-hıs var. Ama en başta başarısızlığın en büyük sebeb i silinmeli. Huzur ve başarı başka türlü gelmez.Alex’i çağırın helallik isteyinF.Bahçe’nin ev-vel huzura sonra başarıya ihtiyacı var; evet… Bunun için ev-vel Aziz Yıldırım’ın ve onun hem yönetiminin hem bürokrasisinin temizlenmesi lazım; buna da evet..

Yanal kötü değil, oldukça çok kötü başladı sezona ona da evet.. 6-7 oyuncu hocayı yemek için ‘yalandan’ oynuyor halina da evet.. KuytBekir-Volkan gibi Alex’in başını yiyen isimler ile BaroniMeireles-Kadlec-Krasic gibi katkı sağlayamayabilir olanlar da gönderilmeli fikrine de sonuna kadar evet..

Madrid’den 72 kilo ile zımba gibi gelip burada yine kendini ‘salan’; 4 parmakla takımda kalma garantisini aldığını sanan Emre de yollanmalı düşüncesine de evet..
Hepsine evet..Ama G.Saray’ın yendiği Arsenal’in kurada çıkıp içeride 3 atması; kovalanan Stoch’un takımının tek golünü kaydetmesi; sakatlıklar peş peşe gelince insanın aklına metafizik düşmüyor değil.. Belli ki birden oldukça çok ‘ah’ var.. Çapsız isimlere harcatılan ve gidişiyle taraftarın yüzde 90’ının yüreğini burkan Alex’i çağırın. Saracoğlu’nda 50 bin şahsıın önünde adam gibi veda edin; helallik isteyin.. Belki bir takım uğursuzluklar yakanızı bırakır.SERDAR ALi ÇELiKLER / HABERTÜRK iNTERNET SiTESi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz