Semih Şentürkün Trabzon Seyircisine Sus İşareti İzle
Gönderen: admin Tarih: 14 Oca, 2013 At 07:11 AM | Kategorisi : Haber, Spor | 0 Yorum

Semih-Senturkun-Trabzon-Seyircisine-Sus-isareti-izleFenerbahçenin 1461 Trabzon ili maçı sonrasında attığı golden sonra rakip taraftarlara yaptığı sus işareti mücadele sonrası konuşulan birinci meselelerden oldu.Ziraat Türkiye Kupası’nda 1461 Trabzon’a attığı gol sonrası rakip taraftarlara sus işareti yapan Semih Şentürk büyük tepki topladı. Basın toplantısında Semih’in bu hareketi sorulması üzerine Aykut Kocaman şu ifadeleri kullandı: “Semih’in golü sonrasında tribünlere ne yaptığını tam olarak göremedim. Yüzü bana dönükken sadece formasını öpüyordu. Profesyonelliğin böyle üst düzeyde yaşandığı bir sporda arma öpen oyuncu kolay bulunmuyor. Semih uzun süredir burada ve şu an sorunlarla boğuşuyor.
Reklam Alanı
.” “Tribünlere sus işareti yapmamasını tercih ederdim ama burada kimsenin tahrik olmak için bir nedene de ihtiyacı yok. Tribünlerdeki öfke bıraktığımızdan farklı değil. Sadece Trabzon ilinde değil, ülkenin her yerinde durum böyle.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>