Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Sarıgül Bozdağa Yapılan Saldırıyı Kınadı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 15:22:22
Sarıgül Bozdağa Yapılan Saldırıyı Kınadı

Sarıgül Bozdağa Yapılan Saldırıyı Kınadı…İstanbul ili ޞişli Belediye Başkanı ve Türkiye Değişim Hareketi lideri Mustafa Sarıgül, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’a Nevşehir ilinde yapılan saldırıyı kınadı.Olayı kınadığını anımsatan Sarıgül, “Ben Başbakan Yardımcımıza yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyorum. Ve hiçbir şekilde ve hiçbir şekilde doğru bir hadi se değildir. Seversiniz sevmezsiniz, düşüncelerini beğenirsiniz beğenmezsiniz, kaba kuvvet hadises […]

Sarigul-Bozdaga-Yapilan-Saldiriyi-KinadiSarıgül Bozdağa Yapılan Saldırıyı Kınadı…
İstanbul ili ޞişli Belediye Başkanı ve Türkiye Değişim Hareketi lideri Mustafa Sarıgül, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’a Nevşehir ilinde yapılan saldırıyı kınadı.
Olayı kınadığını anımsatan Sarıgül, “Ben Başbakan Yardımcımıza yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyorum. Ve hiçbir şekilde ve hiçbir şekilde doğru bir hadi se değildir. Seversiniz sevmezsiniz, düşüncelerini beğenirsiniz beğenmezsiniz, kaba kuvvet hadises i hiç doğru bir hadi se değildir. oldukça çok şık bir hadi se olmamıştır. Hele [r] hele ‘incinsen de 2.tme’ kültürünün en ehemmiyetli noktası olan Hacı Bektaş’ta bu hadisenin ayrıyetten cereyan etmesini bir münferit hadi se şeklinde değerlendiriyorum. oldukça çok üzüldüm, Sayın Bakanımıza da bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Umarım ki bundan sonra düşüncesi, görüşü ne olursa olsun, beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz hiçbir zaman kaba kuvvet olmamalı. Her yerde şiddet ve kaba kuvvet gitmeli demokrasi gelmeli.” diye konuş-tu.

Çorum ilinde Türkiye Değişim Hareketi üyeleri ile bir araya gelen Sarıgül, kendilerinin bütünleştirmek ve buluşturmak için yollarda olduğunu ifade etti. Devlet Tiyatro Salonu’nda tertiplenen programa oldukça çok sayıda vatandaş yakınında istanbul’dan davetliler katıldı.

Büyük bir demokratikleşmeyi sağlamak için yollarda olduklarını kaydeden Sarıgül, “Demokrasiyi sağlarken de Cumhuriyet toplum Partili, Demokratik Sol Partili, MHP’li, AKP’ye oy vermiş, BDP’ye oy vermiş tüm yurttaşlarımızı kucaklamayı arzu ediyorum. Bizim buradaki tüm amacımız, yurttaşlarımızı yüzde 20’ydi, yüzde 30’du, yüzde 40’tı, yüzde 50’ydi gibi ayrım yapmamak. Allahın izniyle yurttaşlarımızın %100ünün yüzünü güldürmek. Ve yurttaşlarımızın da %100ünü kucaklamak istiyoruz.” diye konuş-tu.

Buradaki konuşmalarının arkasından Mustafa Sarıgül, otobüsle şehir turu atarak misafiri selamladı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz