Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Sarai Sierranın Katil Zanlısı Kim
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Şubat 2013 - 16:55:22
Sarai Sierranın Katil Zanlısı Kim

Polis Sarai Sierra’nın katil zanlısına ulaştı 14.02.2013 yılı, İstanbul ilinde ölü bulunan ABD’li turist Sarai Sierra’nın bir numaralı katil zanlısı şeklinde arandığı iddia edilen kişi nin fotoğrafına İHA ulaştı. Zanlının ağabeyinden aldığı 100 TL ile başka bir isimle otobüs ti alarak Karabük’ten ayrıldığı saptan dı.   Polis, İstanbul’da kayboluşunun 12’nci gününde Cankurtaran’daki sur kalıntıları içinde […]

Sarai-Sierranin-Katil-Zanlisi-KimPolis Sarai Sierra’nın katil zanlısına ulaştı 14.02.2013 yılı, İstanbul ilinde ölü bulunan ABD’li turist Sarai Sierra’nın bir numaralı katil zanlısı şeklinde arandığı iddia edilen kişi nin fotoğrafına İHA ulaştı. Zanlının ağabeyinden aldığı 100 TL ile başka bir isimle otobüs ti alarak Karabük’ten ayrıldığı saptan dı.

 

Polis, İstanbul’da kayboluşunun 12’nci gününde Cankurtaran’daki sur kalıntıları içinde ölüsü bulunan ABD’li turist Sarai Sierra’nın (33) katil zanlısı olduğu iddia edilen ‘Laz Ziya’ lakaplı kağıt toplayıcısı Z.T.’nin (46) peşine düştü.

Karabük’ün Yenice ilçesi nüfusuna kayıtlı olduğu saptanan Z.T.’nin cinayetin arkasından İstanbul’dan ayrılarak vatanı Karabük’e geldiği belirlen di. Bunun üzerine oluşturulan özel bir ekip Karabük’e gelerek, Z.T.’nin kardeşleri ve akrabaları ile görüştü. Zanlının Karabük’te bir iki gün kaldıktan sonra ağabeyinden 100 TL aldığı ve deği-şik bir isimle otobüs ti alarak kentten ayrıldığı saptan dı. Bunun üzerine çalışmalarını yoğunlaştıran poli s ekibi ekipleri , Z.T.’nin nereye kaçtığını belirlemeye çalışıyor.

10 ŞÜPHELİ ARANIYOR

İstanbul’da öldürülen Sarai Sierra araştırmasında 30 şahs ın kan örnekleri alındı. Kan örneklerinin sonuçlarına dairbilgi verilmezken, isminin Ziya T. olduğu öğrenilen şahs ın de aralarında yer aldı ğı 10 şüphelinin Türkiye genelinde arandığı öğrenildi. araştırma kapsamında şu ana kadar 30 şahs ın ifadesine başvurulduğu ve bu şahısları n Sierra’yı görmediğini söylediği söylen di.

Öte yandan, Sierra’nın battaniyeye sarılı halde bulunan ölüsünin üstünün de tahtalar ile kapatıldığı ortaya çıktı. İncelemeler esnasında ölüsün tahmini 100 m ilerisi içerisinde bulunan kanlı bir taş ise cinayetin surlarda işlendiği ve ölüsün dehlize taşındığı şüphesini kuvvetlendirdi. hadi se yeri içerisinde bulunan kanlı taş ve battaniye üzerindeki incelemelerin ise devam ettiği söylen di. Sierra’nın tırnaklarında bulunan et parçaları da zanlı ile boğuşmaya girdiği şüphesini kuvvetlendirdi.

Cinayetle ilg i lı araştırmanın çok yönlü şeklinde sürdürüldüğü söylen di.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz