Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Şampiyonlardan Öpücüklü Protesto
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 15:18:34
Şampiyonlardan Öpücüklü Protesto

Şampiyonlardan öpücüklü protesto…Rusya’da yürürlüğe giren ve eşcinsellik propagandasını yasaklayan kanun, iki kadın Rus atlet tarafından podyumda protesto edildi.Rusya’nın başkenti Moskova’da tertiplenen 14. Dünya Atletizm ޞampiyonası’nda sporcular siyasi motifli eylemleri ile de ala-ka odağı oluyorlar.4 x 400 m bayrak yarışında altın madalyalarını almak üzere podyuma çıkan Tatyana Firova ve ޞeniya Rişova, ülkelerinde bir zaman ev-vel yürürlüğe […]

Sampiyonlardan-Opucuklu-ProtestoŞampiyonlardan öpücüklü protesto…
Rusya’da yürürlüğe giren ve eşcinsellik propagandasını yasaklayan kanun, iki kadın Rus atlet tarafından podyumda protesto edildi.
Rusya’nın başkenti Moskova’da tertiplenen 14. Dünya Atletizm ޞampiyonası’nda sporcular siyasi motifli eylemleri ile de ala-ka odağı oluyorlar.4 x 400 m bayrak yarışında altın madalyalarını almak üzere podyuma çıkan Tatyana Firova ve ޞeniya Rişova, ülkelerinde bir zaman ev-vel yürürlüğe giren ve eşcinsellik propagandasını yasaklayan yeni düzenlemeyi öpüşerek [r] protesto ettiler.

800 m erkeklerde gümüş madalya kazanan ABD’li atlet Nick Symmonds, madalyasını eşcinsel arkadaşlarına adadığını açıklamıştı. isveçli yüksek atlamacı Emma Green-Tregaro, turuna tırnaklarını gökkuşağı renklerine boyayarak gelmişti. Gökkuşağı bayrağı, eşcinsel hareket tarafından kullanılıyor. Emma Green-Tregaro bu eylemi nedeni ile Uluslararası Atletizm Federasyonu’ndan (IAAF) kınama cezası almıştı. Rus atlet Yelena isinbayeva, “Rusya’da erkek milleti kadınlarla, kadın milleti erkek milleti ile birlik-te olur. Bu tarihten gelen bir şey” sözleri ile yasayı savunmuş, problemi n 2014’te Soçi’de düzenlenecek Kış Olimpiyatları’na da yansımamasını umduğunu söylemişti. Rusya’dan ABD’ye çocuk yasağı“Çocukların eşcinsellik propagandasından korunması” gerekçesiyle çıkarılan yasa, hapis ve para cezaları öngörüyor. Yasayı ihlal edenlere 25 bin euro ve 90 gün hapis cezasına çarptırılabiliyor. Yasa metninde eşcinsel ibaresi yerine “geleneksel ve geleneksel olmayan ilişki türü” kavramlarına yer verilmesi ilgi çekiyor. insan hakları savunucuları yasa tasarısının Rusya’da eşcinsellere yönelik saldırıların artışına yol açtığını kaydediyor. Sözkonusu yasa nedeni ile Batı ülkelerde 2014 Kış Olimpiyatları’nın boykot edilmesi gündeme geldi. (Deutsche Welle Türkçe)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz