Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

SAdri Şenerin Meireles Yorumu
  • Ana Sayfa » Spor
  • 24 Aralık 2012 - 21:53:09
SAdri Şenerin Meireles Yorumu

Trabzonspor Başkanı Sadri ޞener, Beyaz TV’de şok edici açıklamalarda tespit edildi. Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri ޞener, Beyaz TV’de yayınlanan “Beyaz Futbol” adlı programda şok edici açıklamalarda tespit edildi. Sadri ޞener, Fenerbahçeli futbolcu Raul Meireles için “Meireles’in saç stiline ve dövmelerine bakınca hakeme o hareketleri yapması doğal” şeklinde konuştu. Sadri ޞener, Raul Meireles’in Galatasaray derbisinde hakem […]

Senerden-bomba-Meireles-aciklamasiTrabzonspor Başkanı Sadri ޞener, Beyaz TV’de şok edici açıklamalarda tespit edildi.
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri ޞener, Beyaz TV’de yayınlanan “Beyaz Futbol” adlı programda şok edici açıklamalarda tespit edildi. Sadri ޞener, Fenerbahçeli futbolcu Raul Meireles için “Meireles’in saç stiline ve dövmelerine bakınca hakeme o hareketleri yapması doğal” şeklinde konuştu.

Sadri ޞener, Raul Meireles’in Galatasaray derbisinde hakem Halis Özkahya’ya yaptığı hareket için “Meireles’in saç stiline ve dövmelerine bakınca hakeme o hareketleri yapması doğal” ifadelerini kullandı. Bordo-mavili kulübün başkanı, Trabzonspor’a bu saç stili ve böyle dövmeleri olan bir oyuncuyu asla almayacağını da şeklinde konuştu.
“BURAK BiZE KONUޞTUĞU GiBi DAVRANMADI”
Tecrübeli futbol adamı Burak Yılmaz’ın Hüseyin Avni Aker’de tepki alması üzerine ise Sadri ޞener, “Burak’a atılan maddeleri tasvip etmiyorum ama futbolda böyle tepkilerin olması normal. Burak şeklinde konuştuği gibi 5 milyon kazandırdı ancak daha farklı olabilirdi. Sonuçta Burak’ı zorla tutacak değildik. Bize konuştuğu gibi davranmadı” şeklinde konuştu.
“GALATASARAY iLE ARAMIZ DÜZELMEZ”
Galatasaray ile ilişkilerin artık iyi olmayacağını dile getiren Sadri ޞener “Galatasaray ile biz dosttuk. Trabzon halkı Galatasaray’ı severdi ancak bundan sonraki yıllarda ilişkilerimizin pek de iyi olacağını zannetmiyorum” ifadelerini kullandı.
“TAHKiM KURULU, FENERBAHÇE’NiN YAN KURULUޞU GiBi”
Sadri ޞener son olarak Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu için de şok edici bir yorum yaptı. Sadri ޞener, “Tahkim Kurulu Fenerbahçe’nin yan kuruluşu gibi. Tahkim kurulu belki Meireles’in cezasını düşürebilir. Ayrıca Meireles’e verilen cezanın da artması gerektiğini düşünüyorum” şeklinde konuştu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz