Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Saba Tümerin Arda Kural Haberi İzle
Saba Tümerin Arda Kural Haberi İzle

‘Emret Komutanım’ dizisiyle tanınan yerli Leonardo DiCaprio lakaplı genç oyuncu Arda Kural, 26 Aralık tarihi itibarıylan beri şizofreni teşhisiyle Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi görüyor. Ünlü sunucu Saba Tümer’in bugünkü programında Arda Kural haberine ‘ޞizofren mi? Az sonra’ penceresinden bakması sosyal medya twitter’da tepkilere sebe p oldu. Saba Tümer’in Arda Kural haberi tepki […]

Saba-Tumerin-Arda-Kural-Haberi-izle

‘Emret Komutanım’ dizisiyle tanınan yerli Leonardo DiCaprio lakaplı genç oyuncu Arda Kural, 26 Aralık tarihi itibarıylan beri şizofreni teşhisiyle Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi görüyor.
Ünlü sunucu Saba Tümer’in bugünkü programında Arda Kural haberine ‘ޞizofren mi? Az sonra’ penceresinden bakması sosyal medya twitter’da tepkilere sebe p oldu.
Saba Tümer’in Arda Kural haberi tepki çekti

HAYRANLARI KIZDI
Kural’ın ev arkadaşı oyuncu Çetin Yeltekin ve Yapımcı Ahmet Akıncı’nın da misafi r olduğu Saba Tümer’le Bugün, Arda Kural’ın hayranlarını fena kızdırdı. Kural’ın sevenleri attıkları tweetlerle Saba Tümer’i eleştiri yağmuruna tuttu.
işte Tümer’e gelen o tepkiler:
@ultrAsli_GS1905 Arda Kural şizofreni falan değil Saba Tümer ! olmadık hastalıkları varmış gibi yapıyorsun bence sen şizofrenisin.[r].
@HelinOnen Saba Tümer malzeme bulamadı, Arda Kural’a sardı. insana biraz saygı duyar ya. Yok şizofren miymiş, sanane!
@SLMKESKIN Arda kurala sebe p böyle oldu? Saba Tümer’in programını izleyince anladım .. Ev arkadaşı bı bakın hersey adamın yüzünde
@emretaslicukur yazık gerçekten oldukça çok yazık saba tümer sen bu davranışınla sadece kendini küçük düşürüyosun ve sadece kendin rezil oluyosun
@provasiz’Taninsa da taninmasa da herkesin basina gelebilecek bi sey psikolojik sorunlar.’ Bravo Saba Tümer’e. Cok iyi tespit cınım.
@AydilgeSarp Arda Kural’ın ev arkadaşı da oyuncuymuş, tabi nerden nemalanırım düşüncesiye çıkmış Saba Tümer’e. Oturmuşlar hep birlikt e postmodern diye konuş tukodu
@EvselUnal @saba_t böyle yayın mı yapılır kusurları örtmek gerekirken sen bu çocuğun hastalığı ile ilg i lı yayın yaptın Saba tümer, yazıklar olsun sana
@gulden_ozcan insanların zayıf noktaları üzerinden prim ve reyting elde etmeye çalışan Saba Tümer ve ekibini kınıyorum!! Arda Kural’a yapılan vicdansızlık
@gokceflzz_ #AramızdaKalsın ama Saba Tümer de ki adamlar Arda Kuralın rahatsızlığını kullanıyolarmış gibi geliyo.
@kasojame arda kural değilde asıl şizofren saba tümer
@AydilgeSarp Mahalle diye konuş tukoducuları toplaşıp’ay deliymiş bu’ diye ruhsal dertleri olanların arkasından atıp tutar.Saba Tümer’in şu an yaptığı farklı mı?
@SayinIlhan Arda Kural’ın şizofreni olup olmadığını tartışırken kahkaha ata Saba Tümer gerizekalısının rahatsızlığı ne acaba?
@elif_khj Bir kez izlemekle Türk televizyonlarının gördüğü EN SAMiMiYETSiZ iNSANIN Saba Tümer olduğuna kanaat getirdim bugün. iyi ki izlemiyormuşum.
@emineErguven Saba Tümer başka konu bulamadınmı? biraz utanın, bırakın çocuk tedavisini olsun.
@GkcDevrim Saba Tümer’in Arda Kural’Show’u bittiğine göre, reytinglere bakıp çirkin kahkahasını atabilir. Yazık…
@bilmemneciyan Arda Kural’ı bilmem de Saba Tümer’in şizofren olduğu kesin, hatta Kur’an’a el basabilirim, uyuuuuzzzzz!!!
@dlkkync Saba Tümer acaba naptığının farkında mı? insan utanır, şiddetle kınıyorum.
@asliizmir35 Saba tümer program yapıp para kazanıyor ya pes,
@ZyrkSln #BazıinsanlarVarki, insanların ölüsünden, dirisinden, rahatsızlığından rant sağlar. Bakınız Saba Tümer! Arda Kural değil, hasta olan sensin!
@merves_klc Saba Tümer neyin peşinde?Programnda ArdaKural’ın hastalığndn bahsederkn dahi kahkaha makinası modundn çıkamıyorsa daha da bir şey demiyorm.s
@kuzudelisi insanların zor anları vardır güçlü olanlar bazen kötü bir süreç yaşar irdelenmesi yeni den kendine gelme sürecini uzatır saba tümer olmadı!
@selveraslan edepsizlik = saba tümer! programa dahil olanlara da lanet olsun.Asıl sizler ruh hastasısınız!!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • gs1905 haber
  • gs 1905 haber
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz