Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Rusyaya Düşen Göktaşı İzle 15 Şubat
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Şubat 2013 - 16:50:27
Rusyaya Düşen Göktaşı  İzle 15 Şubat

Rusya’nın Ural bölgesinde bir meteor yağmurundan kaynaklandığı belirtilen gökyüzündeki patlamalar üç büyük şehirde panik yarattı. Görgü tanıkları bölgedeki binaların sarsıldığını, camların kırıldığını ve cep telefonu sinyallerinin kesildiğini diye konuş tu. Bölgede tahmini 1000 şahs ın yaralandığı söylen di.Rusya Bilim Akademisi’nden yapılan açıklamada, tahmini 10 ton ağırlığındaki bir meteorun saatte 54 bin km süra t le […]

Rusyaya-Dusen-Goktasi--izle-15-SubatRusya’nın Ural bölgesinde bir meteor yağmurundan kaynaklandığı belirtilen gökyüzündeki patlamalar üç büyük şehirde panik yarattı. Görgü tanıkları bölgedeki binaların sarsıldığını, camların kırıldığını ve cep telefonu sinyallerinin kesildiğini diye konuş tu. Bölgede tahmini 1000 şahs ın yaralandığı söylen di.Rusya Bilim Akademisi’nden yapılan açıklamada, tahmini 10 ton ağırlığındaki bir meteorun saatte 54 bin km süra t le atmosfere girdiğini ve yerden 30-50 km yükseklikte parçalandığını söyled i.EVLERiN CAM VE PENCERELERi BÖYLE KIRILDI / FOTO GALERiMeteora Çelyabinsk yakınlarındaki Urzhumka yerleşiminde bir hava savunma birimi tarafından müdahale edildiği önplanasürüldü. faka t Acil Durumlar Bakanlığı’ndan daha sonra yapılan açıklamada bu iddialar yalanlandı.Russia Today, Çebarkul kasabasında altı m çapında bir krater oluştuğunu diye konuş tu.Rusya içişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, göktaşı yağmuru nedeni ile 200’ü çocuk olmak üzere 1000 şahs ın yaralandığı söylen di.Topam 2 bin 962 ev ve 361 kreş ile okulun zarar gördüğünü ifade eden görevliler, önemli zarar gören üç bölgede Olağan dışı hâl ilan edildiğini açıkladı.Çelyabinsk, Tyumen ve Sverdlovsk bölgelerinin yakınında Rusya’nın Başkırdistan Cumhuriyeti’nde ve trikoistan’ın kuzeyinde gökte görülen ışık halkda UFO paniğine sebe p oldu.O ANLAR AMATÖR KAMERADALifenews gazetesi en az bir meteor parçasının Çelyabinsk’te bir çinko fabrikasının duvarını yıktığını, internet ve cep telefonu hizmetlerinin kesildiğini duyurdu.Rusya Acil Durum Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada 20 bin kurtarma görevlisinin bölgede görev başında olduğu, üç kurtarma uçağının da olası hasar bölgelerine sevk edil diği ifade edildi.
Görgü tanıkları gökyüzündeki patlamanın yarattığı etkiyi “aynı anda bir deprem olması ve bir yıldırım düşmesi” şeklinde nitelendirirken, havada büyük duman bulutları dikkat çekti. birtakım şahısla r de gökten yanan cisimler düştüğünü belirt ti.Çelyabinsk bölgesi polisi mahal li altyapıyı korumak maksadı ile “Kale Operasyonu” adlı bir operasyon başlattı. Ofis binaları tahliye edildi, şehirdeki bir okulda, muhtemelen kırık cam kaynaklı yaralanmalar olduğu söylen di.TUNGUSKA’DAN SONRA EN BÜYÜKMeteorun düşüşü akıllara Tunguska olayını getirdi.Haziran 1908’de yaşanan hadisede , dünyaya çarpan ne olduğu bilinmeyen bir cisim geride dev bir krater bırakmıştı.Bilim misafirinın çoğunluğu kraterin kaynağının bir meteor olduğunu savunuyor. faka t komplo teorisyenleri kara deliklerden, bir UFO’nun buraya inişine ve Nikola Tesla’nın ninlerce km uzakta New York’ta yaptığı deneylere kadar pek çok “açıklama” ortaya attı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • esra erol halime ve burak
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz