Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Rafet El Romanın Zorlandığı Anlar
  • Ana Sayfa » Haber
  • 14 Ağustos 2013 - 07:36:41
Rafet El Romanın Zorlandığı Anlar

ޞarkıcı Rafet El Roman, nişanlısı Ceren Kaplakaslan’ın Bursa’daki katalog çekimlerini, yere yatarak çektiği fotoğraflar ile gerçekleştirdi.Zor anlar yaşayan Rafet El Roman, “Ceren’in fotoğraflarını çekmek, konser vermekten oldukça çok daha sıkıntılıymış” diye konuş-tu.Bursalı Tasarımcı Burak Kaynar’ın, Wedding House Moda Evi için yaptığı katolog çekimleri, Sheraton Bursa ili Otel’de gerçekleştirildi. Rafet El Roman, tasarımde modellik yapan Ceren […]

Rafet-El-Romanin-Zorlandigi-Anlarޞarkıcı Rafet El Roman, nişanlısı Ceren Kaplakaslan’ın Bursa’daki katalog çekimlerini, yere yatarak çektiği fotoğraflar ile gerçekleştirdi.
Zor anlar yaşayan Rafet El Roman, “Ceren’in fotoğraflarını çekmek, konser vermekten oldukça çok daha sıkıntılıymış” diye konuş-tu.Bursalı Tasarımcı Burak Kaynar’ın, Wedding House Moda Evi için yaptığı katolog çekimleri, Sheraton Bursa ili Otel’de gerçekleştirildi. Rafet El Roman, tasarımde modellik yapan Ceren Kaplakaslan’ın fotoğraflarını kendisi çekti. Fransız dantelinin [r] kullanıldığı gelinlikleri giyen Ceren Kaplakaslan’ın muhhteşem karesini çekmek için zor anlar yaşayan, birtakım bazı yere yatan şarkıcı çekimlerden sonra derinden yapılmışn bir ‘oh’ çekti.‘AޞK iNSANI YERDE YATIRIR’“Aşk insanı yerde yatırır” diyerek espri yapan Rafet El Roman yaşadığı duyguları şöyle dile getirdi: “Geçen yaz, Ceren ile çıktığımız Bodrum tatilinde tekne kiraladık. Yaptığımız gezi sırasında, cep telefonu ile kendisine fotoğraflar çektim. oldukça çok beğendi. ‘Rafet bir gün katalog çekimi yaparsam, muhakkak fotoğraflarımı sen çek’ diyerek istekte tespit edil-di. Konuştuğumuz o gün geldi. Katalog çekimi için davet edilen Ceren’in fotoğraflarını, arkadaşımız olan tasarımcı Burak Kaynar benden rica etti. ‘Hayır’ diyemedim. Çekimlerde oldukça çok zorlandım. Ceren’e fotoğraf çekmek, konser vermekten oldukça çok daha zor.”

AKޞAM iNTERNET SiTESi


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz