Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Piyango Üst Üste 3 Defa Bu İle İsabet Etti
  • Ana Sayfa » Haber
  • 1 Ocak 2013 - 19:38:12
Piyango Üst Üste 3 Defa Bu İle İsabet Etti

Adana Milli Piyango ve ޞans Oyunları Esnaf Odası Başkanı Mustafa Gökay Karakuş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 45 milyon liranın Adanada satılan 6718374 numaralı çeyrek bilete isabet etmesiyle büyük mutluluk yaşadıklarını şeklinde konuştu. Karakuş, talihlinin ve bileti hangi bayinin sattığının şimdilik belirlenemediğini ancak 3 yıl üst üste Adanaya büyük ikramiyenin çıkmasının kentteki Milli Piyango bayilerini ve […]

Piyango-ust-uste-3-defa-bu-ile-isabet-ettiAdana Milli Piyango ve ޞans Oyunları Esnaf Odası Başkanı Mustafa Gökay Karakuş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 45 milyon liranın Adanada satılan 6718374 numaralı çeyrek bilete isabet etmesiyle büyük mutluluk yaşadıklarını şeklinde konuştu. Karakuş, talihlinin ve bileti hangi bayinin sattığının şimdilik belirlenemediğini ancak 3 yıl üst üste Adanaya büyük ikramiyenin çıkmasının kentteki Milli Piyango bayilerini ve satıcılarını sevindirdiğini ifade etti.

45 milyon liranın Milli Piyango tarihinin en büyük ikramiyesi olduğunu belirten Karakuş, şunları söyledi: Büyük ikramiyenin Adanaya çıkması bizleri mutlu etti. Artık Adana favori kentlerden birisi oldu. önce vatandaşlar istanbuldan bilet sipariş verirlerdi. Artık çevre illerden bize siparişler geliyor. Bunlar da satışlarımızı canlandırıyor. Gönül ister ki bu para Adanalı birine çıksın. Bilet satışlarından memnun olduklarını belirten Karakuş, 300ü seyyar 400ün üzerinde Milli Piyango bayisi bulunan kentte bu yıl 18 milyon piyango bileti satıldığını şeklinde konuştu. Son 3 çekilişte büyük ikramiyenin Adanaya çıktığını hatırlatan Karakuş, Büyük ikramiyenin yine Adanaya çıkacağı içimize doğmuştu. oldukça çok da güzel oldu. 2006 yılında büyük ikramiyeye ortak olmuştuk. 2010 ve 2011 yıllarında da büyük ikramiye Adanaya çıktı. Son 3 yılda üst üste büyük ikramiye Adanaya çıkıyor. Adana son 3 yılda 3te 3 yaptı. Bu da bizleri mutlu etti şeklinde konuştu. Bu arada, bazı vatandaşlar Milli Piyango bayileri önünde biletlerini kontrol etti. EN ޞANSLI 3 iLDEN BiRi Adana ayrıyetten, Milli Piyango idaresinin düzenlediği yılbaşı özel çekilişinde en şanslı 3 ilden biri olma özelliğine sahip. Son 20 yıldaki yılbaşı çekilişlerinde 73 şahsın biletine büyük ikramiye isabet etti. istanbul 27, Ankara 9 kez bu sevince ortak oldu. Adanada ise 1992den 2012ye kadar 6 kez büyük ikramiye sevinci yaşandı. 1992 yılında çeyrek bilete büyük ikramiye isabet eden Adanada, 1995, 1998, 2006, 2010 ve 2011 yıllarında yine çeyrek bilete büyük ikramiye çıktı. Bu yıl da çeyrek biletle büyük ikramiye sevinci yaşayan Adana, 1992den beri kazandığı büyük ikramiye sayısını 7ye çıkarmış oldu. (AA)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz