Peru Uruguay Maçındaki Kaçan Pozisyon
Gönderen: admin Tarih: 12 Oca, 2013 At 09:09 PM | Kategorisi : Haber, Spor | 0 Yorum

Peru-Uruguay-Macindaki-Kacan-Pozisyon Peru ve Uruguay arasında oynanan maçta kaçan gol, taraftarlara saç baş yoldurttu.

Güney Amerika 20 Yaş Altı Futbol Şampiyonası’nda Peru ile Uruguay arasında oynanan maça Peru’nun yetenekli kalecisi Angelo Campos’un yaptığı inanılmaz kurtarış damgasını vurdu. Maçın 84. dakikasında, Uruguay 3-2 öndeyken, kalesini hatalı biçimde terk eden Campos, Uruguaylı golcü Bueno’yu boş kale ile karşı karşıya bıraktı. Önünde boş kaleyi gören usta forvet hemen topu kaleye doğru gönderdi faka t tam o sırada inanılmaz bir ola y yaşandı.

KALEYE gitmiş olan TOPU KOŞARAK GEÇTİ Bueno’nun şutundan sonra kaleye doğru hızlıca koşmaya başlayan kaleci, kaleye gitmiş olan topu geçmeyi başardı ve kendini kalenin içine atarak topu çizgiyi geçmeden kurtarmayı başardı.
Reklam Alanı
. faka t Campos büyük bir süra t le tekrar dan ayağa kalkarak, Bueno’nun ikinci gol denemesini de bertaraf etti. Topu kontrol edemeyen Bueno dışarı çıkmasına engel olamadı. Bu pozisyon sonrasında Uruguaylı taraftarlar sinirden çılgına dönerken, Perulu taraftarlar ise kalecilerini alkışlayarak tebrik etti. Pozisyonun arkasından maçı yayımlayan TV kanalı yaşananları defalarca gösterdi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>