Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Patlamanın Ardındaki Dram
  • Ana Sayfa » Haber
  • 12 Mayıs 2013 - 17:00:17
Patlamanın Ardındaki Dram

Hatay’ın Reyhanlı ilçesindeki bombalı saldırıda yaşamını kaybeden Kadriye Alyar’ın 7 çocuğu Anneler Günü’nde yetim kaldı. 7 çocuk annes…Hatay’ın Reyhanlı ilçesindeki bombalı saldırıda yaşamını kaybeden Kadriye Alyar’ın 7 çocuğu Anneler Günü’nde yetim kaldı. 7 çocuk annesi Kadriye Alyar (36) dün Anneler Günü nedeni ile kayınvalidesine hediye almak için çıktığı alışverişte, PTT binası yakınında bombanın patlaması netice-si […]

Patlamanin-Ardindaki-DramHatay’ın Reyhanlı ilçesindeki bombalı saldırıda yaşamını kaybeden Kadriye Alyar’ın 7 çocuğu Anneler Günü’nde yetim kaldı. 7 çocuk annes…
Hatay’ın Reyhanlı ilçesindeki bombalı saldırıda yaşamını kaybeden Kadriye Alyar’ın 7 çocuğu Anneler Günü’nde yetim kaldı.

7 çocuk annesi Kadriye Alyar (36) dün Anneler Günü nedeni ile kayınvalidesine hediye almak için çıktığı alışverişte, PTT binası yakınında bombanın patlaması netice-si öl-dü.

9 aylık ikizleri bulunan [r] Kadriye Alyar’ın cenazesi Reyhanlı Devlet Hastanesi morgundan alınarak Pınar Mahallesi’ndeki evlerinin önüne götürüldü. Annelerinin ölümünden habersiz ikiz bebekler Meryem ile Hatice Alyar’ı gören akrabaları gözyaşlarına boğuldu.

Kadriye Alyar’ın cenazesi daha sonra gözyaşları ile gömüldü.

Kadriye Alyar’ın çay ocağında çalışan eşi Yaşar Alyar, üzüntüsünün büyük olduğunu belirt ti.

Annelerini, Anneler Günü’nde kaybeden en büyük 17 yaşında olan Muhammet Emin, Resul, Sultan, Cebrial ve Miraç akrabaları tarafından cenaze evinden götürüldü.

ikizler Meryem ve Hatice ise akrabalarının kucağında hem ağlıyor hem gülüyor.

Alyar’ın amcasının kızı, Kadriye Alyar’ın hadi se günü Anneler Günü hediyesi almak için çocukları evden çıktığını postane önünden geçerken bombanın patlaması netice-si yaşamını yitirdiğini belirterek, hastanedeki cenazesini güçlüklü teşhis edebildik. 7 çocukla yetim kaldı. Bu çocuklara devlet malik çıksın. Teyzeleri ve halaları şimdi-lik bekar. Dede ve nineleri yaşlı. Ailenin maddi durumları oldukça çok kötü” diye konuş-tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz