Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Pargalı’nın İnfaz Edildiği Sahneyi İzle
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Ocak 2013 - 11:00:22
Pargalı’nın İnfaz Edildiği Sahneyi İzle

ibrahim Paşanın başında kara bulutlar dolaşıyor… Sultan Süleyman hayatının en zor kararını veriyor. Herkesten koruduğu ibrahim Paşanın idamına hükmederek, kendinden koruyamıyor. Saruhan çiftliğinde başlayan ve seneler dir süren büyük dostluk sona eriyor. Süleyman, Pargalı ibrahimi dilsiz cellatlara teslim ediyor. Süleyman, diVa kararıyla kendisinden dahi koruduğu ibrahimin idamına hükmetmiştir.[r]. ޞaşkına dönen Ebussuud, Süleymana cevap vermek için […]

Pargalinin-infaz-Edildigi-Sahneyi-izle ibrahim Paşanın başında kara bulutlar dolaşıyor…
Sultan Süleyman hayatının en zor kararını veriyor. Herkesten koruduğu ibrahim Paşanın idamına hükmederek, kendinden koruyamıyor. Saruhan çiftliğinde başlayan ve seneler dir süren büyük dostluk sona eriyor. Süleyman, Pargalı ibrahimi dilsiz cellatlara teslim ediyor.
Süleyman, diVa kararıyla kendisinden dahi koruduğu ibrahimin idamına hükmetmiştir.[r]. ޞaşkına dönen Ebussuud, Süleymana cevap vermek için zaman ister. Üzerindeki kara buluttan habersiz olan ibrahim ise, mutlu gelecek hayalleri kurmaktadır.
Hürrem de bu gidişatın farkında değildir. Ne yaparsa yapsın ibrahimden kurtulamayacağını düşünmektedir. Öte yandan; ޞah Sultanın da gerçek yüzünü görmemiştir henüz.  Onunla arasının iyi olmasından memnundur. Vakfın hayır işlerine onu da dahil eder. ޞah Sultan ise eşi Lütfi Paşa ve kızı Esmahanın gelişiyle, esas niyetini belli eder.
ޞehzade Mehmet, gözdesi Nurbaharın düşük yapmasına nede n olduğu için pişmandır. Kendini suçlar. faka t Mihrimahın sırrı ortaya çıkınca, bu kez onu suçlar. Ve iki kardeşin arası açılır. Onların arasındaki bu kavgaya Hürrem dahil olunca, hadi se daha da büyür.
Manisa ilinde ise ޞehzade Mustafa, Saruhan çiftliğine gider. Orada kendisine verilen bir eşyayla, ibrahimin geçmişine yolculuk yapar. Ne yazık ki, en büyük dayanağı ibrahim Paşanın akıbetinden habersizdir.
Süleymanın beklediği an gelip çatar. Ebussuud bir çare bulmuştur. ibrahim Paşanın katli için Süleymanın uyuması gerekmektedir! Süleyman için uykular haramdır artık. Ya kararını uygulayacaktır ya da kararından dönecektir. Ve bir gece ibrahimi iftara çağırır. Başına geleceklerden habersiz olan ibrahim, geceyi sarayda geçirir. Süleyman uykuya, ibrahim ise dilsiz cellatlara teslim olur.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • pargalının ölüm sahnesi
  • pargalının infazı izle
  • pargalının ınfazını ızle
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz