Orduda Olimpik Havuzda Boğulma Anı İzle
Gönderen: admin Tarih: 10 Oca, 2013 At 08:25 PM | Kategorisi : Haber | 0 Yorum

Orduda-Olimpik-Havuzda-Bogulma-Ani-izleOrdu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ailr olan Olimpik Havuzunda yüzerken boğulan kişi nin boğulma anı kameralar tarafından kaydedildi.Olay, 28 Aralık 2012 tarihi itibarıyla Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Olimpik Havuzu’nda oldu. 28 yaşındaki Mehmet Ataoğlu’nun, yüzme dersi almak için gittiği havuzda boğularak hayatını yitirdi.

Ataoğlu’nun boğulma anı havuzdaki güvenlik kameraları tarafından kaydedilirken, görüntülerde Ataoğlu birinci kulvarda yüzerken suya batıyor. tahmini 3 dakika 20 saniye suyun altında kalan Ataoğlu, havuzun kenarındaki bir şahs ın Ataoğlu’nu göstermesi üzerine antrenör, cankurtaran ve havuzdakilerin yardımı ile sudan çıkartılarak ilk müdahalesi yapılıyor. Daha sonra ola y yerine gelen 112 ekipleri de gence müdahale ediyor.
Reklam Alanı
. Adliyesi’nde mübaşir olarak görevliy diğı öğrenilen Ataoğlu’nun 2 yı l evve l Yasemin Ataoğlu evlendiği ve 10 gün sonra baba olacağı bildiril di.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • ordu da havuzda boğulan genç
  • havuzda bogulan genc

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>