Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Oprah Winfrey Özür Diledi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 14 Ağustos 2013 - 07:39:09
Oprah Winfrey Özür Diledi

Dünyaca televizyoncu ırkçılıkla suçladığı tezgahtarın kovulmasına sebe p olduğu için özür diledi. olay ilerın bu kadar büyüeceğini tahmin edemediğini anımsatan Winfrey  “Mağazanın adını söylememiştim. isviçre’de olduğunu belirt tiğim için de oldukça çok üzgünüm” diye konuş-tu. Winfrey, yeni TV filminin reklamını yapmakla suçlanıyor.Bir TVprogramında isviçre’de beğendiği bir çantayı tezgahtarın ırkçı tavrı nedeni ile alamadığını anlatan ve […]

Oprah-Winfrey-Ozur-DilediDünyaca televizyoncu ırkçılıkla suçladığı tezgahtarın kovulmasına sebe p olduğu için özür diledi. olay ilerın bu kadar büyüeceğini tahmin edemediğini anımsatan Winfrey  “Mağazanın adını söylememiştim. isviçre’de olduğunu belirt tiğim için de oldukça çok üzgünüm” diye konuş-tu. Winfrey, yeni TV filminin reklamını yapmakla suçlanıyor.
Bir TVprogramında isviçre’de beğendiği bir çantayı tezgahtarın ırkçı tavrı nedeni ile alamadığını anlatan ve dünya basınında gündem yaratan Oprah Winfrey tezgahtarın kovulmasına sebe p olduğu için özür diledi. işten çıkartılan Trois Pommes adlı mağazanın çalışanı Winfrey’in belirt tiklerinin doğru olmadığını açıkladı.

‘ÇOK ÜZGÜNÜM’

italyan tezgahtar, isviçre basınına, “Asla bir müşteriye öyle davranmam. Oprah gibi birinin sebe p böyle suçlamalarda yer aldı ğınu anlamıyorum. O oldukça çok güçlü, ben sadece tezgahtarım” diye konuş-tu.

Yaşananlardan dolayı dün özür dileyen Winfrey, “Sadece başıma gelenleri anlatmak rica ettim. Durum bu boyutlara ulaştığı için gerçekten oldukça çok üzgünüm. Mağazanın adını söylememiştim. isviçre’de olduğunu belirt tiğim için de oldukça çok üzgünüm” diye konuş-tu.

‘KABACA AMA IRKÇI MI?’

Fox News sunucusu Martha MacCallum da Oprah Winfrey’i yeni TV filmi ‘Butler’ın tanıtımını yapmak için ırkçılık kozunu kullandığını önplanasürdü.

‘American Live’ programına katılan MacCallum, ” Eğer Oprah bu iddiayı TV filminin reklamını yapmak için ortaya attıysa oldukça çok korkunç. Ortada bir kanıt yokken herhangi bir kişiyi ırkçılıkla suçlamak adil değil. Kabaca ama ırkçı mı? Hayır” diye konuş-tu.

TÜM DÜNYADA hadi se OLDU

Tina Turner’ın düğÜnü için gittiği Zürih’te bir mağazada alışveriş yapan Winfrey, bir çalışandan beğendiği çantayı rica ettiğinde, çantanın onun için oldukça çok pahalı olduğu ve almaya gücünün yetmeyeceği yanıtını almıştı. Bir TVprogramında yaşadığı o anları anlatan Winfrey, “Satıcıya ‘ޞu çantaya bakabilir miyim’ diye sordum. “O sizin için oldukça çok pahalı” diye konuş-tu. Bir kez daha sordum. ‘O çantaya bakmak istemezsiniz, sizin alabileceğiniz bir ürün değil’ diye konuş-tu. Ben de ‘tamam, haklısın’ diyip, dükkandan çıktım” diye anlatmış ve bütü n dünyada hadi se olmuştu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz