Online Hesap Silme Kılavuzu
Gönderen: admin Tarih: 27 Ağu, 2013 At 10:26 AM | Kategorisi : Haber | 0 Yorum

Online-Hesap-Silme-KilavuzuOnline hesap silme kılavuzu…
Yeni bir sire, internet üzerinde kullanmadığınız hesaplarınızı silmek için kullanıcılara kısa olanyol gösteriyor.
Alışverişten paylaşıma, izlemekten konuşmaya kadar internet üzerinde sayısız işlem yapmak bilgisayar ve mobil cihaz kullanan herkes için yorucu bir iş. Kullandığımız hizmet ve yaptığımız paylaşımlar arttıkça, kayıt yaptırdığımız faka t zamanla kullanmadığımız sosyal ağların sayısı da artıyor. iki ingiliz iştikarni kurduğu site, sosyal ağ ve ötek
Reklam Alanı
i sitelerden hesabınızı silmek adına size yardımcı oluyor.

internet kullanıcıları için bazen sosyal ağ ve web sitelerinden hesap silmek baş ağrıtıcı olabiliyor. ingiliz iştikarler Robb Lewis ve Ed Poole’un kurduğu ‘justdelete.me’, gereksiz online hesaplarınızdan kurtulmanız için en kısa olan yolu sunuyor.

Sayfayı açtığınız zaman karşınıza üyesi olma ihtimalinizi yüksek olduğu sayfaların isimlerini içeren kutular beliriyor. Belli bir sayfanın kutusuna tıkladığınızda, o platformdan hesabınızı silmeniz için işlem yapacağınız sayfa karşısınızda beliriyor.

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.

Ancak her şey sanıldığı kadar kolay değil. Sayfalardan hesap silmenin zorluğu ‘kolay’ ile ‘zor’ arasında değişiyor. Justdelete.me, kafa karıştırıcı hesap silme prosedürü olan sayfalar hakkında bilgi de veriyor ve sizi yönlendiriyor.

TechCrunch’ın haberine göre, hesabınızı silmeniz için en azından bir müşteri temsilcisiyle görüşmeniz gereken 10 site var. Netflix, Steam, Starbucks ve WordPress’ten ise hesabınızı silemiyorsunuz.

Eğer kullanmadığınız hesaplarınıza yönelik toplu imha operasyonu başlatmak isterseniz, justdelete.me ideal bir kılavuz.  

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>