Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Öldükten 45 Dakika Sonra Hayata Geri Döndü
  • Ana Sayfa » Haber
  • 23 Ağustos 2013 - 12:32:04
Öldükten 45 Dakika Sonra Hayata Geri Döndü

Öldükten 45 dakika sonra hayata geri döndü…ABD’nin Ohio eyaletinde kalbinin durması ile yaşamını yitiren Tony Yahle, 45 dakika sonra hayata geri döndü.Amerikan ABC News kanalına konuşan Yahle’nin eşi Melissa, saba h saatlerin de kalktığında kocasının düzensiz bir şekilde soluduğunu farkettiğini belirterek, “Uyandırmaya çalıştım ama uyandıramadım, hemen bir ambulans çağırdım. az zaman içerisinde hastaneye yetiştirdik” diye […]

Oldukten-45-Dakika-Sonra-Hayata-Geri-DonduÖldükten 45 dakika sonra hayata geri döndü…
ABD’nin Ohio eyaletinde kalbinin durması ile yaşamını yitiren Tony Yahle, 45 dakika sonra hayata geri döndü.
Amerikan ABC News kanalına konuşan Yahle’nin eşi Melissa, saba h saatlerin de kalktığında kocasının düzensiz bir şekilde soluduğunu farkettiğini belirterek, “Uyandırmaya çalıştım ama uyandıramadım, hemen bir ambulans çağırdım. az zaman içerisinde hastaneye yetiştirdik” diye konuş-tu.

Hastane çalışanları ise 37 yaşındaki Yahle’nin kalbinin öğleden sonra durduğunu [r] ve doktorların bütü n müdahalesine rağmen kalbin çalıştırılamadığını belirt ti.

Görevliler, Yahle’nin kalp atışlarını gösteren monitördeki çizginin 45 dakika boyunca düz göründüğü ifade etti. Bunun sonucu doktorlar, Yahle’nin yani öldüğünü kayıtlara işledi.

ABC News kanalının haberine göre, kısa olan zaman sonra hastaneye gelen 17 yaşındaki oğlu Lawrance babasının başucunda gözyaşı dökerken, görevliler monitörde yenide n dan bir hareketlenme farketti.

Yahle’nin kalbinin dakikada bir ya daiki kez attığını anımsatan hastane çalışanı Nazir, “Monitöre baktığımda şaşırdım. Onu hala hayata döndürmek için şansımız olduğunu düşündüm” diye konuş-tu.

Yeniden yapılan müdahele ile hastanın kalp atışlarının normale döndüğünü ifade eden Nazir, “Bence bu bir mucize, çünkü bu görülmemiş bir şey” diye konuş-tu.

iyileştikten sonra kameraların karşısına geçen Yahle de hayata dönüşünün “mucizevi” bir hadi se olduğunu ifade ederek, doktorlara teşekkür etti.

Doktorlar ise, Yahle’nin gelecekte benzer problemler ile mücadeleması için kalp nakline ihtiyaç duyulduğunu belirt ti.

(iHA)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz