Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Öfkeli Kuşlar
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:17:08
Öfkeli Kuşlar

Öfkeli Kuşlar…Dünyanın en beğenilen mobil ve web oyunlarından biri olan sinirli Kuşlar, büyük beğeni toplayan star Savaşları serisine ikinci oyunla sürüyor.Aylık aktif oyuncu sayısı 2012 sonunda 263 milyona ulaşan sinirli Kuşlar, son şeklinde serisi star Savaşları’na Eylül ayında sunulabilir ikinci oyunla devam edecek. Rovio, 19 Eylül’de sunulabilir sinirli Kuşlar: star Savaşları 2 oyununun iOS, Android […]

Ofkeli-KuslarÖfkeli Kuşlar…
Dünyanın en beğenilen mobil ve web oyunlarından biri olan sinirli Kuşlar, büyük beğeni toplayan star Savaşları serisine ikinci oyunla sürüyor.
Aylık aktif oyuncu sayısı 2012 sonunda 263 milyona ulaşan sinirli Kuşlar, son şeklinde serisi star Savaşları’na Eylül ayında sunulabilir ikinci oyunla devam edecek.

Rovio, 19 Eylül’de sunulabilir sinirli Kuşlar: star Savaşları 2 oyununun iOS, Android ve Windows Phone mobil işletim sistemleri için sunulacağını duyurdu. [r] Oyunun fiyatı ise 0.99 dolar olacak.

Rovio, yeni oyunda star Savaşları evrenine ait 30’dan fazla kişilikin yer alacağını, ayrıyetten, Hasbro firması tarafından geliştirilen ‘Telepods’ oyuncakları ile oyuna kişilikler kazandırılabileceğini söyled i.

Videonun sonunda gösterildiği gibi, Telepods, oyuncak kişiliklerin bir aksesuar aracılığı ile mobil cihaza dokundurulmasını ve oyuna dahil olmalarını sağlıyor.

PARA BASMAYA sürüyor

Birçok oyuncak, kitap ve giysi gibi ürün yelpazesiyle birlik-te piyasaya çıkabilir olan yeni oyunun resmi kitabını ise 17 Eylül’de National Geographic piyasaya sunacak.

Tüm dünyada 100 milyonu aşkın kullanıcı tarafından indirilen sinirli Kuşlar, 2013 yılı’te Clash of Clans, Candy Crush Saga ve Puzzle & Dragons gibi oyunların gerisinde kalsa da, indirilme, reklam ve ticari gelirlerden toplam 1 milyar doların üzerinde kazanç elde edilmesini sağladı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz