Öcalan Sadece Hangi Kanalı İzleyecek
Gönderen: admin Tarih: 11 Oca, 2013 At 06:01 PM | Kategorisi : Haber, Siyaset | 0 Yorum

Ocalan-Sadece-Hangi-Kanali-izleyecek

Yeni müzakere sürecinde “ev hapsi” talep eden Öcalan’a bizzat Erdoğan’ın talimatıyla televizyon veriliyor. PKK lideri Abdullah Öcalan’ın tek kanallı radyosu, kapalı devre bir televizyon ile değiştirilecek. Ve belli oldu ki, o televizyon tek kanallı olacak, o kanal da TRT 1 olacak.
RADYOSU DA TEK KANALLIYDI
Afrika dönüşü uçakta, gazetecilere konuşan Erdoğan yaptı sürpriz açıklamayı; “Radyosu vardı, televizyon ile değiştirecekler. Ben talimatı verdim” diye konuş tu.
Reklam Alanı
.. Bu problemi n yanıtını ise AKP Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş verdi. Gazetecilerin, ”Başbakan’ın imralı adasına televizyon” açıklamasının hatırlatılması ve Öcalan’ın ‘istediği kanalı izleyip izleyemeyeceğinin’ sorulması üzerine, şu cevabı verdi Mustafa Elitaş:
”imralı’da zaten radyo vardı, tek kanala ayarlanmış. Burada da her türlü imkan sağlanıyorsa, teknoloji de varsa, imralı’dakinin de televizyon izlemesi normal bir durumdur. Onu da dikkate almak lazım. Tek kanallı radyo ise herhalde tek kanallı televizyon olabilir.”
KUVVETLE MUHTEMEL TRT 1 OLACAK
Bilindiği kadarıyla Abdullah Öcalan, imralı’da TRT Radyosu’nu dinleyebiliyordu yalnızca. Bu durumda verilecek televizyonda da muhtemelen sadece TRT kanalını gösterilecek. Bu kanalın kuvvetle muhtemel olarak TRT 1 olacağı ifade ediliyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • ardahanda donan kedi

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>