Nue York New Yorkta Çıplak Yaşam Sergisi
Gönderen: admin Tarih: 12 Oca, 2013 At 09:24 PM | Kategorisi : Haber, Magazin | 0 Yorum

Nue-York-New-Yorkta-Ciplak-Yasam-Sergisi Fransız fotoğraf sanatçısı Erica Simone, ‘Nue York’ adını verdiği fotoğraf projesi için New York sokaklarında çıplak dolaşıyor.
Nue York New Yorkta Çıplak Yaşam Sergisi

25 yaşındaki sanatçı, çıplak bir şekilde gazete alırken, metroda kitap okurken ya da kar kürerken görüntülendiği fotoğrafların, çıplaklığın doğal ve normal bir durum olduğunu göstermek için çekildiğini anlatıyor.20 kareden oluşan sergide başka insanların da fotoğraflarını kullanmak istediğini anlatan Simone, “İnsanları razı etmek zor. Tutuklanacaklarını düşünüyorlar. Oysa benim başıma böyle bir şey gelmedi” diyor.Gönüllü bulamayınca kendisi modellik yapmaya karar veren Simone, bu projenin moda dünyasına da bir eleştiri olduğunu söylüyor:”Bu fikir aslında Paris Moda Haftası sırasında aklıma geldi.
Reklam Alanı
. Bu hiç insani bir durum değildi. Moda insanlara, ‘Giydiğin neyse sen de osun’ diyor. Bu kabul edilemez. Çıplaklık harika bir şey. İnsan kendisini özgür ve rahat hissediyor.”Çekimler sırasında sadece soğuktan yakındığını anlatan fotoğrafçı, “Çıplaklık hakkımızı elde etmeden ötek i özgürlüklerden konuşamayız. Sosyal sınıfımızı ortaya koyan en belirgin durum kıyafetler. Onlar olmadan daha eşitiz” diyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • sıradan çıplak kadınlar sergisi

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>