Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Necati Şaşmazdan Mısır Videosu
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 08:45:29
Necati Şaşmazdan Mısır Videosu

Necati Şaşmazdan Mısır videosu…Gezi Parkı olay ilerında canlı şeklinde yayımda yaptığı konuşması ile eleştirilerin odağı olan Necati ޞaşmaz Mısır için video çekti.iNTERNET HABER – son şeklinde Gezi Parkı olay ilerında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşme sonrası yaptığı açıklaması ile eleştiri konusu olan oyuncu Necati ޞaşmaz Mısır’daki darbe için videolu bir izah yaptı. Kurtlar […]

Necati-Sasmazdan-Misir-VideosuNecati Şaşmazdan Mısır videosu…
Gezi Parkı olay ilerında canlı şeklinde yayımda yaptığı konuşması ile eleştirilerin odağı olan Necati ޞaşmaz Mısır için video çekti.
iNTERNET HABER – son şeklinde Gezi Parkı olay ilerında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşme sonrası yaptığı açıklaması ile eleştiri konusu olan oyuncu Necati ޞaşmaz Mısır’daki darbe için videolu bir izah yaptı.

Kurtlar Vadisi televizyon dizisinin fenomeni Polat Alemdar rolünü canlandıran Necati ޞaşmaz [r] kamera karşısına geçti ve Mısır için bir konuşma yaptı.

Yazete.com’da yer alan habere göre ޞaşmaz, Mısır’da, darbecilerin Mısır halkına yaptığı zulme tepki göstererek, “Mısır halkının özgür iradesini hiçe sayan, silahsız gösteri yapan misafirin kanını döken bu darbecileri kınıyorum” diye konuş-tu.Necati ޞaşmaz, Mısır halkına desteğini hazırladığı video ile açıkladı. ifadesinde Mısır halkının yakınında olduğunu ifade eden Necati ޞaşmaz, darbecileri de sert bir şekilde kınadı. Demokrasi ve özgürlük adına direnen Mısır halkına Türkçe seslenen Necati şaşmaz, Arapça alt yazı ile de sözlerini bütü n islam dünyasına duyurdu.Necati ޞaşmaz’ın açıklaması şu şekilde:“Sevgili Mısırlı kardeşlerim özgürlük ve demokrasi için gösterdiğiniz direnişi takdir ediyor. Ve başarılı olmanız için bütü n kalbimle dua ediyorum. Ülkenize gerçek manada özgürlük ve demokrasi gelinceye kadar sabır ile mücadele edeceğinize inanıyorum.Bazı dış mihraklar islam ülkelerinde kendilerine uygun piyonlar bularak, kendi oyunlarını oynuyorlar.

Siz Mısırlı kardeşlerim bu oyunu bozacağınıza ve bu darbecilere gerekli dersi vereceğinize inanıyorum ve sizi gönülden destekliyorum.Mısır halkının özgür iradesini hiçe sayan, silahsız gösteri yapan misafirin kanını döken bu darbecileri kınıyorum.

Bu hak ve özgürlük maçında şehit olan bütü n kardeşlerime Allah’tan rahmet diliyorum. Allah yardımcınız olsun. “

Polat Alemdar Gezi’ye teşhisi koydu

Başbakan Erdoğan, Gezi temsilcilerini arkasından Necati ޞaşmaz ve Hasan Kaçmaz’la görüştü.

Biber gazı mı Necati ޞaşmaz’ın sesi mi?

Başbakan ile görüştükten sonra açıklamalar yapan Necati ޞaşmaz sosyal medyada trend topic oldu. işte twitter aleminin hakkındaki yorumları;

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz