Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Mısırda Ölenlere Zorunlu İntihar Raporu
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 09:26:58
Mısırda Ölenlere Zorunlu İntihar Raporu

Mısır’da darbe karşıtlarının tertiplediği kitlesel oturma eylemlerini sonlandırılırken yaşamını kaybedenlerin yakınları iman Mescidi ve Kahire Adli Tıp Kurumu’ndan cesetlerini almaya geliyor. Yakınlarını kaybedenler müdahalede katledilenlerin ölüm sebebi nin resmi belgelerde “intihar” şeklinde gösterildiği iddiasında tespit edil-di.Kahire’nin güneyi içerisinde bulunan Rabia’tül Adeviyye Meydanı’ndaki protestolar güvenlik güçleri tarafından dağıtılırken yaşamını kaybedenlerin yakınları, meydana bir km mesafede olan […]

Misirda-Olenlere-Zorunlu-intihar-RaporuMısır’da darbe karşıtlarının tertiplediği kitlesel oturma eylemlerini sonlandırılırken yaşamını kaybedenlerin yakınları iman Mescidi ve Kahire Adli Tıp Kurumu’ndan cesetlerini almaya geliyor. Yakınlarını kaybedenler müdahalede katledilenlerin ölüm sebebi nin resmi belgelerde “intihar” şeklinde gösterildiği iddiasında tespit edil-di.
Kahire’nin güneyi içerisinde bulunan Rabia’tül Adeviyye Meydanı’ndaki protestolar güvenlik güçleri tarafından dağıtılırken yaşamını kaybedenlerin yakınları, meydana bir km mesafede olan iman Mescidi’nden yakınlarını almak için geliyorlar. Mescitten yapılan anonslarda yaşamını kaybedenlerin isimleri okunuyor. oldukça çok sayıda yanmış ölüsün ailelerine götürüldüğı mescidin girişinde yaşamını kaybedenlerin üzerinde çıkan [r] kimliklerden cenaze maliklerine ulaşılmaya çalışılıyor.“iNTiHAR BELGELERi”

Reuters’ın haberine göre yakını ölenlerden Ehab Abdel Hadi, cenazesini almaya geldiği hastane görevlileri tarafından kendisine ölüm sebebi nin intihar olduğuna dair bir belge imzalatılmak istendiğini faka t imzalamayı reddettiğini belirt ti.Yakınlarını kaybeden ötek i aileler de “Sağlık Bakanlığı nerede? Hükümet nerede? Burada bir organizasyon yok” diyen Hadi’yle benzer şikayetlerde tespit edil-di. Morg raporları ile hastane raporlarının örtüşmediğini anımsatan 29 yaşındaki Halit Ali Maud yaşadığı hali “Raporlarda biber gazından boğuldu ya da intihar etti yazıyor. imzalamak zorundayız yoksa onları gömmemize izin vermiyorlar” diye anlattı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz